Aug 062014
 

Mäletatavasti sattusin veebruari lõpus üle pika aja blogimajandamise hoogu. Märtsi alguseks oli avalikustamist ootavaid postitusi 2000. Umbes paar nädalat ma toona veel tegelesin asjaga, siis tuli jälle mitmekuune paus. Ja alles nüüd, augusti alguses, tuli meelde, et peaks ikka blogi ette võtma – juubel on ju juba poole aasta pärast. Mis muud, kui hakkasin tegutsema.

1000Täna jõudsin jälle ilusa numbrini. Pool toona mainitust on tehtud! Jäänud on vaid postitused, kus nimed on juba muudetud ja pildid lisatud, seega peamiselt üle lugemise vaev.

Olen hetkel järjega 2008. aasta detsembris ja liigun muudkui tagasi. Järgmine olulisem verstapost on Plika sünd. Siis rasedusest teada saamine. Siis 2007. aasta. Siis Londonisse kolimine… No ja siis veel algusaeg ja ongi kõik :D

Tahaks ikka nii kangesti blogist raamatu teha, Blurbis näiteks. Oleks ju ilus viis juubelit tähistada. Kui tahaks, siis ajaliselt jõuaks vabalt. Jama on ainult selles, et poolteist aastat pildifaile on vaid veebikvaliteedis :( Ja sellepärast kõik mu fotodega seotud projektid seisavadki juba aastaid.

Natuke on veel aega mõelda…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.