Aug 082014
 

Seoses töökohavahetusega jätsin mõneks ajaks mängimise täitsa maha. Tahvli andsin vanasse töökohta mai lõpus tagasi, FB-s peitsin kõik mängud silma alt ära ja õhtuti arvutis olla nagunii ei viitsinud. Nii et terve juunikuu ei mänginud ma üldse. Juuni lõpus sain nutika, sinna tõmbasin Candy Crushi ja Farm Heroes Saga, neid igavushetkedel – näiteks poesabas oodates ja vahel õhtuti – ikka mängisin. Palle mulle aga puutekaga mängida ei meeldi, nii et seal oli paus kaks kuud.

Kuni Minna kirjutas, et ta The Shadow Realmiga ühele poole sai ja mulle jälle palliisu peale ajas – mina olin omal ajal sinna viimasele tasemele sitsima jäänud.

Varem anti sihtija järgmiseks päevaks – kui iga päev mängisid, oli kogu aeg olemas, aga pikemate vahede puhul oli tüütu – kui tuli tuju mängida, siis sihtijat kohe polnud, oleks saanud alles järgmisel päeval, siis aga ei pruukinud enam tuju olla. Nüüd on palju ägedam süsteem – kohe mängima hakates saab sihtija ja kui järjest iga päev sisse logida, siis saab iga päev erinevat tasuta nänni, sealhulgas neid värvilisi palle, mis igat sorti palle eest ära koristavad ja mida üldiselt vaid raha eest saab.

Nii juhtuski, et ma hakkasin jälle mängima. Mõtlesin, et noh, proovin natuke – ei viitsinud ühtki lisa võtta, ehkki punkte on mul 940 000. No ja täna läks kuidagi hästi see värk, nii et kasutasin agaralt noid värvilisi palle ja saingi 340. taseme tehtud. Värvipalle kasutasin mingi neli-viis muidugi ära ka… Mõne asemel oleks vikerkaarepall täiesti edukalt sobinud, aga neid mul ju polnud :D Aga polnud kahju kasutada ka, sest igapäevaste auhindadega jagatakse värvipalle ju söögi alla ja söögi peale. Lisaks sain veel kolm tükki uue maailma alguses pärast esimese taseme ära tegemist… Mis nii viga.

bubble witch saga

Tore on jälle palle mängida… Ma tundsin neist puudust :P See on ikkagi mu lemmikmäng juba aastaid.

Bubble Witch Saga 2 mulle ei meeldi. Mängisin natuke, aga nagu arvukad teised pallimängud, see ei paelu. Las jääda teistele.

Palle on arvutist mugavam mängida, komme ja juurikaid on mõnus puutetundlikul ekraanil näpuga ringi vedada. Noid viimaseid mängin pigem siis, kui nagunii niisama passima pean, sest telefon on ju alati kaasas, palle peamiselt hommikusöögi kõrvale. Õhtul ei tule tihti meelde… Tänane oli erand :)

  One Response to “Jess!”

  1. […] pikalt kinni tasemel 261. Selle aasta veebruaris jõudsin 340. tasemeni, mille tegin ära alles augustis, Ühesõnaga pallides oli pool aastat seisak, millest neli kuud tegin vaid päeva taset, kaks kuud […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.