Aug 102014
 

Humanas käies ei tea kunagi, kuidas seekord kujuneb. Vahel leiab suuremas koguses lahedaid riideid ja vahel mitte midagi.

Juuni keskel oli üks korralik saak, maksin seitsme asja eest €31.05. Teisest Humanast sain paar päeva hiljem €5.31 eest musta seeliku. Juulis leidis Abikaasa endale mõned püksid, mina Plikale kolm paari lühikesi pükse, endale €5.31 eest ühe sinistes toonides seeliku. Ühesõnaga pärast toda esimest suurt saaki pigem kesine. Siis oli raha vähe ja polnud riideostu lainel, nii et jäi pikem paus, kuni neljapäeval jälle sammud Papiniidu Humanasse seadsin. No kõik kraam oli €1.50, pidin ju üle vaatama.

Poest lahkusin 9 riideesemega, mille eest maksin kokku €13.50. Mis te arvate, kas ma olen rahul või mis :P

Kuna toapõrandal pildistamisest oli kõrini, tegin seekord pilti aias, õunapuu taustal. Nii on palju mõnusam. Suvel ju võib :D

Alustuseks juulis ostetud seelik. Suurus oli sel sees XL, aga seljas istus normaalselt, seega ei lasknud ennast häirida:

2014-08-09 18.46.27

Üks äärmiselt vahva kirju pluus. Sellega oli ka tore lugu – ma üldiselt alati vaatan suuruseid ja kui tundub, et võiks minna, proovin peale M-i ka S-i ja L-i. Sellel pluusil miskipärast ei vaadanud. Proovisin selga, sobis, tulin koju, nägin – suurus XL. No ei anna kuidagi seda mõõtu välja. Kui eelmise seeliku kumm venis korralikult, siis selle pluusi rinnaümbermõõt kaenlaaluse õmbluse kohast oli mulle täiesti paras, seega XL suurusele poleks kohe kindlasti selga läinud. Igal juhul olen hullult rahul.

2014-08-09 16.01.07

Ühed heledad püksid rändasid ka kaasa. Mul kodus küll juba kaks paari on (mõlemad muidugi Humanast ostetud, mais 2011), aga ma alati vaatan ja proovin ja kui midagi hästi istuvat ning muidu kena leian, siis ostan ära. Sest hele võib alati määrduda, nii et on hea, kui on valikut.

2014-08-09 18.47.46

Üks väga vahva suvine seelik:

2014-08-09 18.43.06

Ma proovin Humanas alati ohtralt selga selliseid viisakama välimusega “kontori”pluuse, aga need tihti ei istu – kas kisuvad nööbid veidi eest lahti või on kuskilt liiga lai või on mingi muu häda. Seekord aga juhtus nii, et suisa kolm pluusi sain – pruuni, kaitserohelise ja musta. Sellised head neutraalsed värvid, mida kanda kirjude seelikutega.

Pruuni ma varem üldse ei kandnud, aga teatud tumedas toonis on meeldima hakanud, selle pluusi valisin konkreetselt eelmisel pildil oleva seeliku juurde – sobivad väga hästi, nii et sain juurde ühe suvise tööl käimise komplekti €3 eest. Mõnus!

2014-08-09 17.12.44

Kaitserohelise värv jäi pildil veidi pruunikam, kui tegelikult on, aga mis seal ikka. Selle pluusi juures meeldisid mulle nööbid, mis on armsalt kolmekaupa:

2014-08-09 19.00.02

Mustast pluusist on tänase päeva kõige kehvem pilt, kuidagi plassi mulje jätab. Aga ilus on. Kõigi kolme pluusi ühine joon on see, et need on rindade juurest väikeste kroogetega. Sellised väikesed krooked on mu lemmikud, mul on neid hästi paljudel riietel – õlgade peal, kaeluse juures või mujal. Lihtne, aga armas.

2014-08-09 17.15.04

Ja siis sain veel kolm musta toppi. Olen suve jooksul mitu korda puudust tundnud lühikeste käistega või käisteta musta värvi topist, mis oleks piisavalt viisakas tööl käimiseks. Mul kõige lihtsamas stiilis paar tükki on, aga need sobivad mu meelest pigem vabaks ajaks. Nüüd siis juhtus nii, et leidsin kohe kolm – igaühel veidi erinev stiil ja kõik kõlbavad tööl käimiseks.

Mulle meeldivad viimasel ajal pluusid, mis on veidi avaramad… Õhk liigub paremini :D Nii et see käisteta top sobis mu eelistustega hästi – avar, aga samas mitte liiga lai:

2014-08-09 17.07.54

Siis üks avaram käistega top – ja muidugi kroogetega :P

2014-08-09 16.14.06

Ning viimaks üks lühikeste käistega liibuvam top – sest enamik mu seelikuid on siiski alt laienevad ja minu meelest on nendega kenam kanda pigem kehasse pluuse. Krooked on ikka olemas :D

2014-08-09 17.06.50

Olin endaga hirmus rahul ja läksin eile suure hurraaga ülejäänud teise ringi poodide tiiru tegema – Uuskasutuskeskus, Jenny Kruse, Ülejõe Humana, Sõbralt Sõbrale… Otse loomulikult ei leidnud mitte midagi :D Ok, Jenny Krusest sain Poisile paar pluusi ja ühed õuepüksid, kokku maksin nende eest €2.70, pilti teha ei viitsinud. Eks ta nii olegi – vahel leiad palju, vahel üldse mitte. Aga kui tuju on, siis on mõnus käia ja otsida ja proovida. Ja vahel näkkab korralikult.

  2 Responses to “Augustis on ikka hea saak”

  1. […] jõudsin pärast kuu alguse suurepärast saaki veel kahel korral – poolteist nädalat tagasi tegin tiiru Papiniidu Humanas ning täpselt […]

  2. Tere! Leidsin sinu huvitava blogi ning hakkan seda kindlasti jälgima (siin paistab ikka lugemist olevat). Aga kui huvitavad pigem ökoteemad, siis palun jälgi ka minu blogi aadressil http://okolaps.wordpress.com/2014/11/13/okokaubad/. Tere tulemast!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.