Kuidas ma oma triikraua välja vahetasin

Mäletatavasti ostsin laupäeval uue triikraua. Pühapäeval hakkasin triikima. Triikis väga hästi. Ainult et aja jooksul, mil ma triikisin neli pluusi ja kaks seelikut, jõudis see suvalistel hetkedel kolm korda auru asemel riidele loigu vett välja lasta.

Esmaspäeval läksin poodi kurtma, et nende kodulehelt triikraudu vaadates ja jättes valikusse vaid need, millel tilgalukk olemas, seda mudelit näitas, aga reaalselt ei tundu olevat. Müüja vaatas korra karbi peale ja ütles, et ei ole, muidu oleks märge peal. Et koduleht ei pruugigi alati väga täpne olla.

ÜHELGI Tefali raual, mis nad müüsid, polnud tilgalukku, ka mitte kallimatel hinnas 60+. Minu jaoks on ausalt öeldes hämming, et €40+ maksvate triikraudade hulgas üldse leidub isendeid, millel EI OLE tilgalukku, sest no kes kurat tahaks, et triikraud ta pesu suvalistel hetkedel märjaks kastaks… Aga noh. Ju siis mõnel on suva.

Ühesõnaga maksin €10.45 juurde ja ostsin Philipsi. Täpsemalt siis Philips Powerlife GC2965/80 ja hinnaks tuli sel €52.15. Triigib sama hästi kui Tefal ja vett välja ei lase, seega win.

philips

Nüüd on mul ainult üks mure. Mulle meeldis üks teist värvi samalaadne Philips palju rohkem, aga seda Euronicsis ei müüdud ja ma ei hakanud küsima, kas nad annaks raha tagasi, sest seda üldiselt ühelegi poele teha ei meeldi. Lohutasin ennast küll sellega, et teine oleks €65 maksnud ja musta-punase kombo on üldiselt üks mu lemmikuid, aga… Praegu mõtlen küll, et kui oleks võimalus, siis oleks ikkagi võtnud teist värvi, mis siis, et kallima.

Oeh. Ei või ikka rahul olla, mis 😛 Triigib ju suurepäraselt. Tõeline naine olen, mis muud.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top