Dec 212014
 

Mõned päevad tagasi leidsin laste susside seest sellised kirjad:

2014-12-18 00.20.00

See on see koht, kus ma kratsisin kukalt, kas tõesti on olemas haldjas, mida saab juhtida puldiga… Plikalt hiljem uurides selgus, et ühel ta lasteaiakaaslasel olevat olnud.

Poisi kiri tekitas veel suuremat segadust. Hiljem uurides selgus, et tegu on kollast värvi Transformeriga, mida Poiss kutsub kimalaseks – Maximas nägin küll kollast ja Bumblebee nimelist, see oli ilmselt see – maksis miski €20 ringis, mis oleks olnud allahindlusega ehk isegi vastuvõetav, AGA see variant ei käinud robotist autoks. Need, mis käisid, olid teise nimega, sinist värvi ja maksid €36.90 vms – ma ei kujuta päriselt ette, et ma oleks ostnud selle isegi -45% soodukaga. Kas see ongi tulevik? :)

Selle kimalasega oli veel sihuke vahva lugu, et ma imestasin – kirjal on kaks erinevat käekirja, millest esimene on küll Plika oma, aga ülejäänu paistis hoopis Abikaasa kirjutatud olevat. Poiss ütles, et ta oligi palunud Abikaasal kirjutada, Abikaasa ise ei mäleta sellest midagi :D Poiss oli lasknud siis Plikal paar sõna juurde kirjutada ja oligi jõuluvanale kiri olemas… Täitsa ise tegid nad seda kõike – mina ei algatanud, mulle sellest ei räägitudki.

Igal juhul sel aastal sai ennast veel välja keerutatud:

2014-12-20 00.30.08

Ehk nad unustavad järgmisel aastal ka õigel ajal kirjutamise ära või pean tõesti hakkama mööda poode puldiga haldjaid ja kollaseid autoks muunduvaid Transformereid otsima ning pool palgast mänguasjapoodi jätma :P

  2 Responses to “Kirjavahetus jõuluvanaga”

  1. Järgmisel aastal on juba uued moemänguasjad. Aga maksavad laste kannid ikka kohutavalt palju. Eks tuleb seletada, et ka jõuluvana ei suuda kõigile kõike kinkida. Praegu leidsid sa küll hea lahenduse.

  2. Ma olen üliõnnelik, et meie rühma mänguasju kodunt kaasa võtta ei tohi – absoluutselt ühtegi moevidinat plika tänu sellele ei soovi. Ilmselt ta paljude mänguasjade olemasolust ei teagi. Jõuluvanalt soovib selliseid üldiseid asju nagu klotsid ja värviraamatud jmt kila-kola.
    Nii et meil on hästi läinud :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.