Jan 012015
 

2011. aasta lõpus proovisin ja sattusin koheselt sõltuvusse. Möödunud kolme aasta jooksul on olnud kuudepikkuseid pause, aga alati olen oma pallide juurde tagasi jõudnud. Juba neljandad pühad möödusid muude meeldivate tegevuste hulgas ka pallide seltsis :)

Mul oli tükk aega tegemata põhimaailmas vaid viimane tase – 510. Saartel polnud terve aasta suurt miskit teinud – endiselt olid ootamas viie maailma viimased tasemed ja 49-58 maailmad olid kõik kuskil poole peal.

Olen pärast suvist pausi augusti algusest saati igapäevaselt mänginud, tihti küll vaid päeva tasemeid – ikka selleks, et igapäevasel sisse logimisel antakse mõnusaid auhindu.

Eilseks oli värvilisi palle kogunenud 26+15+22… Vms :) Ja mõtlesin, et oleks aeg enne aasta lõppu ennast lõpuks kätte võtta ja igasugu “otsad” ära likvideerida. Nii ma siis võtsin lisaks kolm abilist (lisapallid, lisaaugud, vikerkaarepallid) ja hakkasin otsustavalt tegutsema.

510. taseme tegin ära esimese korraga :) Kõik saarte vahepealsed viimased tasemed said kah üsna kiirelt tehtud. Värvilisi palle kulus muidugi mõnuga – tihti 4-6 ühe taseme peale. Aga kui neid antakse nagunii iga nädal viis tükki juurde + elude maha mängimisel + aidates kellelgi teisel mõni tase ära teha, siis miks mitte kulutada, eks.

Nii mul oli eile õhtul, täna päeval ja täna õhtul pallimaraton, mis lõppes äärmiselt rahuldustpakkuvalt:

pallid1

See tähendab, mu sõbrad, et KÕIK põhimaailma tasemed on tehtud ja saartel on tehtud KÕIK tasemed kuni 57. maailma lõpuni. 58-65 ootavad veel vallutamist. Ja kui need kõik ka tehtud, siis võib igavushetkedel katsuda kõik tasemed kolme tähekese peale teha, nii peaks jaguma tegevust veel aastaks-paariks. No ja kindlasti tuleb põhimaailma tasemeid ka mingil hetkel juurde :P

pallid2Ideaalis oleksin soovinud ületada täna 2000 tähekese künnise, aga sellest jäi veel veidi puudu. Kahtlustan, et ma nüüd mõnda aega ei viitsi eriti mängida rohkem, kui päeva tasemeid, et täiesti ära kulutatud värvipallide varusid taastada… Aga eks me näe :) Kindlasti motiveeriks mind kõige paremini mängima see, kui keegi minust edetabelis ette läheks, aga nagu isegi näete, on nii Piial, Mutil, Minnal kui ka Nadjal selleni veel üksjagu rabelemist. Ja peale Minna mehe keegi neist vist noil päevil eriti ei mängi ka.

Imeline mäng, absoluutselt.

  One Response to “Bubble Witch Saga – kolm aastat hiljem”

  1. Meil põhitasemed tehtud, mõned võiks uuetsi mängida, et rohkem tähekesi saada. Nüüd oleme saarte peal, seal veel üsna palju lõpetamata otsi…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.