Jan 072015
 

Tööle naasedes rõõmustas mind viimase kaubaga kaasa tulnud sõnum Tallinnast:

2015-01-05 18.31.26

Kuna puhkuse ajal oli kõik söögikraam kodust otsa saanud ning mitte ainult söök, vaid ka šampoon jm vannitoast leitav, siis sai kohe kõige esimesel tööpäeval, mis oli ühtlasi ka palgapäev, kõvasti varusid täiendatud. Ehk palk otsemat teed pidi tagasi sinna, kust see tuli :D

2015-01-05 18.07.52

Täna oli teine tööpäev. Koju jõudsin kolmveerand kaheksa :P Tõe huvides peab tunnistama, et tööga just NII kiire ka polnud, et ma PIDIN seal nii kaua olema. Vahepeal oli vaja käia kõrvarõngaid ja süüa ja kleiti ostmas, eksju :D Aga eks selle tööga ole ikka nii, et ega see ei lõppe kunagi otsa ja aeg lihtsalt libiseb käest, nii et ise ei pane tähelegi.

  5 Responses to “Puhkus läbi”

  1. Mis sa selle riisiõliga teed? Ma olen mõelnud osta, aga pole ta kohta suurt muud infot leidnud peale selle, et suitsemispunkt on oliiviõlist kõrgemal.

    • MIKS see täpselt kasulik on, seda ma sulle kohe öelda ei oskagi, aga mul kolleeg luges selle kohta pikalt ja kiitis hirmsasti. Mina lihtsalt võtsin teadmiseks, et ahhaa – kasulikum, kui tavaline praadimisõli. Sellest ajast ostangi praadimiseks seda.

  2. btw, naasma pöördub nagu tõusma – naastes, naasnud, naasin jne:)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.