Revenge on läbi!

Revenge lõpetati täpselt õigel ajal. Esimene hooaeg oli ületamatu, selle vastu ei saa miski. Ülejäänud kolm olid põnevad, aga kohati keerati vinti ikka tugevalt üle. Õnneks ei hakatud rohkem punnitama sealt, kust oleks hakanud vaid allakäik (vt. ka Dexter jm), vaid lõpetati sari õigel ajal ära. Viimane osa oli jällegi täiesti suurepärane. Ma ei oleks osanud paremat lõppu tahta.

See on küll sari, mida soovitan soojalt kõigile. Sihuke tunne, et võiks isegi veel korra üle vaadata. Seal juhtus lihtsalt kogu aeg nii palju, et detailid ununesid ja segunesid – eriti, kuna vaatasime ju jooksvalt, mitte järjest.

Lihtsalt suurepärane 🙂

3 thoughts on “Revenge on läbi!”

  1. Mul veel paar osa vaadata viimasest hooajast 🙂 Hea sari tõesti, aga põhiline, et õigel ajal ära lõpetavad!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top