Aug 182015
 

…kõik on jälle nii, nagu ennegi… ♫ (viisi kuula siit)

Üksjagu raske oli pärast kolmenädalast puhkust ennast töö ja lasteaia lainele sättida – nii minul kui lastel. Viimaste puhkus oli ju suisa kuu aega, sai kauem üleval olla ja pikalt magada…

Esmaspäeva hommikul ärkasin väsinult, aga vähemalt enne äratuskella. Jõudsin koristada, nõusid pesta ja pesu pesema panna, suutsin kannatliku ja aeglase lähenemise tulemusena isegi lapsed ilma kisata voodist välja saada, pakkisin kokku sada ja üks lasteaiaks vajalikku asja ning kihutasime üsna viimasel minutil uksest välja. Esimese lasteaiapäeva puhul lillede viimise komme tuli otse loomulikult meelde alles poolel teel lasteaeda, mil polnud enam midagi teha. Aasta ema, taas kord.

Õnneks jäid lapse aeda rõõmsalt – Poisil olid kaasas kommid, et sünnipäeva puhul rühmakaaslasi kostitada, lisaks on nende rühmas esmaspäeval mänguasjapäev ja kuna rühmad on veel kaks nädalat koos, kasutas Plika juhust ja võttis ka mänguasja kaasa (neil oli vanasti neljapäev mänguasjapäev, aga see lõpetati miskipärast ära) – oma uue Frozeni taskulambi, mille ta Weekend Festivali ajal õuest kokku korjatud taara eest saadud rahaga ostis :D

Tööl oli ütlemata mõnus. Puhata oli küll ka mõnus, aga ma NII armastan oma tööd. Puhkusejärgselt oli tegemisi muidugi meeletult, nii et tööpäeva lõpetasin eile alles kell kaheksa. Noh, ikka juhtub.

Koju jõudes suutsin vaid süüa ja lapsed magama panna, siis ronisin voodisse, lugesin läbi ammu alustatud raamatu ja keerasin veidi peale ühtteist magama.

Tänane hommik läks üsna ladusalt – lapsed said kenasti üles ja aeda viidud, tagasi tulles sain rahulikult hommikust süüa ja õekesega jutustada, tööle jõudsin ka enne kümmet. Kõige põletavama ehk tellimused sai eilsega kaelast ära, nii et kasutasin üle pika aja võimalust veidi riiuleid ümber sättida, mis värskendust vajasid, seejärel veetsin õhtu graafikus näpuga järge ajades ja töötunde arvestades. Ühesõnaga jällegi – suurepärane tööpäev. Jumalik töö :)

Õhtul käisime lastega Maximas Poisile sünnipäevaks kingitud raha kulutamas. Avastasin, et kõik laste riided ja jalatsid on -40% – ometigi sattusin sellele soodustusele peale õigel ajal ehk nädala esimesel päeval, mil valik on veidikenegi parem. Ostsin Plikale jahedaks ajaks seitse paari sukkpükse (üks paar maksis €3.49 €2.09) ja viis paari aluspükse (€4.99 €2.99), Poisile bokserid (€2.39 €1.43), pidžaama (€6.79 €4.07) ja Ninja Turtles botased (€16.99 €10.19). Kõik pildil olev kraam kokku €33.31 – pole paha!

2015-08-18 20.37.46

Plikale oleks hädasti botaseid vaja, aga talle polnud midagi sobivat. Poisile oleks vaja veel aluspesu, aga tema suuruses bokserite valik oli Maximas kasin ja tavalisi aluspükse ei taha. Lindexi omad on kenad, aga rõvekallid, peaks vist näiteks Magaziinist vaatama, äkki leiaks sealt midagi vastuvõetava hinnaga… Samuti on Poisile vaja sokke, mida ma lihtsalt unustasin vaadata, aga eks jõuab veel – ja kui midagi sobivat pole, siis need võin vabalt ka Jyskist osta – seal on viis paari täitsa normaalse kvaliteediga ja välimusega sokke €3.99, samas kui näiteks Jyski sukkpüksid on mu meelest pigem kehvad ja lähevad kiirelt läbi, nii et neid sealt osta ei taha.

Poisile oleks veel tegelikult vaja ka lühikeste käistega pluuse ja põlvpükse ning Plikale pikkade käistega pluuse, aga noh, midagi on ka ja see ei põle, suvi saab ka varsti läbi… Ööriideid, aluspesu ja sukki-sokke olen ma harjunud lastele poest ostma, aga neile ülejäänud riiete ja jalatsite ostmine on mu jaoks õudusunenägu, sestap üritan hakkama saada nende varudega, mis meile on pärandatud.

Ja ongi kell üksteist, lähen ära magama. Ehk on siis homme hommikul ärkamine natukenegi kergem…

  3 Responses to “Jälle algab kõik, algab uuesti…”

  1. Mis suuruses riideid Poiss kannab?

  2. Soovitan boxereid poisile Nextist tellida. 7 paki puhul on ühe hind umbes 3 raha ja kvaliteet on võrreldav Lindexiga. Toovad tasuta (üle 20 eurise paki) koju kätte ja üsna kiiresti.
    http://ee.nextdirect.com/en/shop/Gender-Older_Boys-Gender-Younger_Boys-ProductAffiliation-Underwear/Category-Trunks
    Sokke saab ka sealt 5 või 7 kaupa normaalse hinnaga.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.