Sep 102015
 

Ma ei vaadanud terve suve praktiliselt mitte ühtki sarja. Siiamaani pole mingit viitsimist Castle’i ja Bonesi eelmise hooaja lõppe ära vaadata, Grey’s Anatomy 8. hooaeg on ka täpselt samas kohas pooleli, kus kunagi jäi. Lugesin suvel selle asemel hoopis rohkelt raamatuid.

Aga kui Heleene nüüd miski hetk oma blogis mainis, et modellide uusi osi vaatas, siis tuli küll kohe tuju :D Vaatasin esimesed neli osa järjest ära ja nüüd siis iga nädal üks, täna oli kuues.

antmcycle22

Ja teate mis? 22. hooaeg on üllatavalt hea! Esimestes osades pani muidugi nii mõnigi asi silmi pööritama, aga sealt edasi ei olegi midagi ülearu piinlikku olnud, täitsa vaadatav. Kuidagi mõnusad karakterid on kokku sattunud – mõned meeldivad väga ja mõned üldse mitte, aga vaadata on tervikuna nauditav.

Minu lemmikud on kurt kutt Nyle (no kahtlemata kõige pandavam neist) ja tüdrukutest Lacey (hea välimusega, saab hästi hakkama ja käitub normaalselt). Veel meeldivad Mame ja Korea kutt Justin. Üsna sümpaatne on Ashley. ÜLDSE ei meeldi pooleldi siiliks aetud ülbikust endine miss Hadassah. Ei meeldi ka blond pikajuukseline kutt Mikey (liiga ülbe) ega jubedate juuste ja silmadega Bello (ei välimuselt ega iseloomult). Ülejäänud jätavad üsna külmaks.

Eelmisel hooajal ma ei pannud tähelegi, et Erik Asla pidevalt pildistas. Sel hooajal pole kedagi teist praktiliselt olnudki, sestap googeldasin ja avastasin, et tegu on Tyra boyfriendiga. No selge siis :D Kohtusid paar aastat tagasi Norra top modeli võtetel.

Erikut googeldades sattusin artiklile, kus räägiti kõige räigematest asjadest, mis eelmiste hooaegade osalejatega juhtunud on. Kolmikmõrv, 12 aastat vangistust, räiged narkosõltuvused – you name it. Selle sai sealt kah teada, miks Angelea 17. hooaja finaalis ootamatult diskvalifitseeriti. Ei olnudki rase :P Ühesõnaga päris huvitav lugemine oli.

Ilmselge on muidugi see, et TIPPmodelle nondest saadetest ei tule, kõigest järjekordne hunnik reality-staare. Igalt poolt kuulen, et hiljem päriselt modellimaailmas läbi lüüa üritades on selles saates osalemine pigem kahjuks kui kasuks.

Igal juhul – kui muid reality showsid ma ei vaata, siis ANTM on täielik guilty pleasure. Ja mitte ainult Ameerika, kõik muud modellid kah. Avastasin, et Austraalia viimane hooaeg on täitsa vaatamata, nii et hakkangi nüüd sellega otsast pihta. Muuseas googeldasin just välja, et viimane Austraalia modellide saatejuht Charlotte Dawson sooritas eelmisel aastal enesetapu. No johhaidii, mis ma oskan öelda.

  3 Responses to “Modellid!”

  1. Oo jee, lendame ka peale. Meie tõeline ‘lemmik’ on küll Survivor, aga antm on teine mida vaatame.

  2. Täiesti arusaadav salanauding :) Ma olen ka neid ikka vaadanud, kuigi viimased…eee…viis hooaega on vaatamata. Ühest hetkest läks liiga piinlikuks ära, aga nüüd vist peaks ikka tasa tegema selle. Kas Sul on mingi hea koht nende vaatamiseks või kasutad torrenteid?

    • Ei ole ma paremat varianti leidnud jah. Popcorn Time’i aeg-ajalt kasutan, aga enamasti juhtub ikka nii, et see, mida soovin vaadata, ei lae seal välja :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.