Nov 152015
 

…vähemalt koristusrindel mitte. Sest kui mingi asjaga ei põle, siis raudselt juhtub nii, et kui üldse mõni plaan teha ja seda veel ka blogis mainida, siis raudselt seda ellu viia ei jõua. Ehk siis mu magamistuba on endiselt umbes-täpselt sama sassis kui reede õhtul :) Ei mingit inspiratsiooni teile.

Osa plaane sai õnneks ikka realiseeritud ka. Pesu sai pestud, Magaziinis käidud, lastele sussid ja kindad soetatud, H&M-ist saime täna Abikaasale viimati Norrast ostetutega identsed bokserid ka, tänud Mormele vihje eest.

Magaziinis, muideks, oli müügil bambusest nõuderest. Selline, mis mulle kõige rohkem meeldib. No vihjeks, äkki kellelgi on tarvis.

2015-11-14 13.48.03

Olemine oli enamiku nädalavahetusest kuidagi kehvavõitu, nii et koristushoo asemel olid pigem laiskushood. Ei olnud üldse sellist tunnet, et hakkaks haigeks jääma – no et peaks nüüd ennetavalt tsinki võtma või midagi, st külmetuse tunnet polnud üldse. Aga mul on reedest saati vahelduva eduga peas selline pinge, mis tundub kohe-kohe peavaluks muutuvat – asi pole küll õnneks sinnamaani jõudnud, aga tunne on kehv ikka. Olen vett lürpinud, eriti kaasa ei paista aitavat. Lugesin just reedel kosmeetiku ukse taga Sensast, et peavalu puhul võiks nuusutada mündi või lavendli eeterlikku õli… Töö juures saab vajadusel seda nippi katsetada. Lisaks olid kõhus mingid pinged, täna hommikul oli sellepärast kehv olla. Need õnneks päeva jooksul kadusid.

Nii et eilse päeva asjalike tegemiste alla mahtus peale tavapärase igapäevase kraamimise (vabadel päevadel on mul vahel tunne, et muud ei saagi teha, kui kraanikausitäite kaupa nõusid pesta) kahe masinatäie pesu pesemine ja Magaziinis käimine. Ülejäänud aja veetsime süües ja “Su nägu kõlab tuttavalt” uut hooaega vaadates – me polnud üldse vaadanud, praeguseks oleme kolme osaga ühele poole saanud. Ahjaa, ja üks lemmikraamat hakkas kummitama, nii et mõtlesin seda natuke hilisõhtul lugeda… Magama sain umbes kell kolm :P

Täna suutsin ennast lõpuks duši alla vedada, pesin kolmanda masinatäie pesu… Ja ülejäänud päeva jällegi kas pesin nõusid :D, vahtisime laule või lugesin raamatut. Abikaasa õe poisid olid terve päeva külas, õhtul viisime kõik lapsed nende poole, käisime ise H&Mis ning homseks vajalikke lilli ostmas. Siis oli plaan kähku lastega koju tagasi tulla, et neile vanni teha, aga juhtus hoopis nii, et külas oli mullivann ja sai seal end puhtaks pestud. Lastel lõbu laialt.

Ok, natuke ma täna ikka lebotamise kõrvalt koristasin ka. Kui pinged kõhus ära kadusid ja lapsed omavahel kenasti mängisid, siis sutike koristushoogu korra peal käis :P Täpsemalt said korda kaks sahtlit – nii minu kui Abikaasa soki- (suka-) ja pesusahtli. Lisaks hakkasin triikima just pesust tulnud Plika pidulikku kleiti ja Poisi triiksärki, sattusin siis aga hoogu ja triikisin ära kõik Poisi särgid, mis kapis puude peal rippusid (tavaliselt ma ei vaevu, aga nonde pluuside puhul on ikka triigitult ilusam), seejärel sättisin kõik riided riidepuudele värvi järgi :D No ma olen natuke friik, ma tean…

Igatahes on lastele oma riidekappi vaja, sest minu riidekapp on pungil minu riideid täis ja nüüd, kus igal Poisi pluusil ja Plika kleidil on oma riidepuu, ei mahu need kohe kuidagi sinna ära. St mahuks, aga siis oleks kapp riideid nii tihedalt täis topitud, et kõik kleidid läheks kohe jälle kortsu. Peab midagi muud välja mõtlema. Kostüümid on kogu aeg niiviisi lastetoas rippunud, aga viisakatele riietele oleks ka oma kohta vaja. Kasvõi stanget või midagi. Tahaks mingit suvalist oksajändrikku lastetoa seinale, et sinna otsa kõik riidepuud riputada, kellelgi kuskil oli ja see oli äge :P Stange ega riidekapi jaoks nagunii ruumi pole…

2015-11-15 21.02.59

2015-11-15 21.04.18

  4 Responses to “No ei ole mingit mõtet plaane teha!”

  1. osta mööblifurnituurist selline metalltoru, mille saad otstest seinale kinnitada, siis saad sinna külge kleidid-särgid riputada. me panime just lapse medalid sellise külge – no ei mahtunud need enam kusagile ära ;)

  2. Seinale kinnitatavat toru peaks leiduma ka U-kujulisi või muid selliseid vorme, et palju ruumi ei võta.

  3. Tere!

    Mul on ammu juba vaja sellist nõude resti endale, aga enne kui saadan kellegi poodi järgi, leiad sa palun aega ära mõõta, et kui lai see on(pikem külg)? Kardan just, et äkki ei mahu kraanikausi kõrvale ära.

    Aitäh ette :)

    • No mul on samasugune metallist olemas, seega ma ei ostnud, lihtsalt pildistasin :) AGA fotol olevalt hinnasildilt suutsin mõõdud välja lugeda – 24x35x42cm.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.