Dec 142015
 

Helistati mulle ja pakuti “Pereema raviraamatut”. Olevat nii populaarne, et Apollos ja Rahva Raamatus läbi müüdud, nemad nüüd otse toimetusest pakuvad jõulueelse kampaania korras hinnaga ca €30, poodides maksvat €36. Maksta võib ka jaanuaris :D

Mina samal ajal googeldasin ja leidsin, et ennäe, Rahva Raamat täitsa müüb ja hind on püsikliendile €23.89.

Ja siis te imestate, miks inimestel on telefonimüügi suhtes eelarvamus?

Raamat ise paistab muidugi väga äge – täpselt minule. Tahaks küll. Aga isegi RR hinna eest ei raatsi osta. Telefonimüüjale ütlesin ka viisakalt, et jääb kahjuks liiga kalliks. Selle asemel, et talt otse küsida, miks ta mulle näkku valetab :P Mis teha, ma olen kõike muud kui konfliktialdis inimene.

  5 Responses to “Elu pakkumine, tõepoolest”

  1. Mina sain selle raamatu 18 euroga, kuigi seegi oli kink vanaemalt :D See on mu lemmikraamat ka peaaegu.

  2. Ma plaanin ka selle raamatu endale varuda. Väikese Oa Teraapiatoas Tallinnas Kalamajas saab autori hinnaga ehk siis väga hea hinnaga :)

  3. Ma sain ka autorihinnaga ja see on raamat, mis PEAB kodus olema! Tõeliselt hea!

  4. Ma sain ökobeebi FB kaudu alla 20 euriga, saatsid Pärnussegi.
    Raamat ise on nii ja naa – kui on piisavalt kriitikameelt, et jätta kõrvale valgustoitumise jms uhhuu jutud, siis ma ise hindan seda kõige enam, et kõik ühe kindla haiguse ravinipid on ühes kohas koos. Muidu nii, et tuleb nohu ja hakkad mõtlema, et oot oot, mis siin aitaski .. kas sibul või mesi või küüslauk või mis. Aga nüüd võtan raamatu ette ja teen kõik asjad järjest läbi. Ja uusi teadmisi olen ka palju saanud. Nt et nohu ajal on öine köha tavaline.
    Aga kas sa oma poodi ei saa neid müügiks tellida normaalse hinnaga?

    • Ma kahtlustan, et meie poes see hind väga odav olema ei saaks :) Aga hea, et sa kommenteerisid, peab selle ikka ära ostma, ühel või teisel viisil :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.