Jan 302016
 

FB-s lemmiksarjade laikimisest on ikka kasu – just leidsin sealtkaudu uudise, et Gilmore Girlsile tuleb neli uut 90-minutilist osa. Produtsent on sama, kes vanasti – Amy Sherman-Palladino – ning enamik peategeleasi (Lorelai, Rory, Emily, Lane, Luke, Kirk ja väidetavalt ka kõik Rory boyfriendid) olevat lubanud ka osaleda.

Gilmore Girls kaheksa aastat hiljem – nii äge!!!

See on küll Netflixi teema, aga no ma usun, et raudselt peab saama siin ka kuidagi vaadata. Õigemini – kas mitte Netflix ei tulnud Eestisse, ainult et väga kehva valikuga? Tuleb meelde, et oleks nagu kuskilt lugenud… Ühesõnaga – küll kuidagi näeb :D

Ma seda ei lugenud kuskilt täpselt välja, MILLAL need osad võiks eetrisse jõuda, aga peamine on see, et lepingud on sõlmitud ja värk seega kindel. Ei jõua ära oodata! Üks mu lemmiksarju läbi aegade.

  5 Responses to “Gilmore Girls!!!”

  1. Sama – lemmiksari ever, nii õnnelik! Tänks uudise eest :-)

  2. Niiheaniiheaniihea.

  3. Eesti Netflixis on Netflixi omatoodang olemas, nii et küllap saab sealt ka uut Gilmore Girls sarja näha.

  4. Netflix tuli Eestisse ja halva valikuga jap. Ma olen igatahes väga pettunud. :D Aga omatoodang on seal olemas tõepoolest, nii et ma loodan küll, et saab seda ka vaadata ikka..

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.