Apr 112016
 

Rääkisin just Liisile, et muud küll hetkel ei tee, kui ainult tööd, tööd ja tööd, aga elu on sellegipoolest lill, sest lapsed magavad, elamine on korras, elutoas pole ühtki mänguasja ja KÜÜNLAD põlevad. Ta ütles, et ei usu. Ma ütlesin, et kui viitsiks, siis pildistaks, aga ei viitsi.

Siis mõtlesin, et võiks ju ikkagi teha ühe pildi oma “kontorinurgast”. Ja siis mõtlesin, et äkki pildistaks tervet kodu hämaras, nagu mul siin hetkel on.

Saatsin Abikaasa täna reisile ja üle nii pika aja on üksi olemises midagi maagiliselt mõnusat – peamiselt vast tänu sellele, et nädalavahetusel nii põhjalikult koristatud sai. Nagu ikka, on motivatsioon seda korda hoida nüüd tunduvalt suurem ja ütleme nii, et kolmekesi on see ka lihtsam kui neljakesi. Lapsi “kasvatada” on ju täiesti normaalne – pane asjad kohe õigesse kohta ja nii edasi.

Ja teate, milline mõnu on see, kui ma saan ise süüa tehes kõik asjad jooksvalt oma kohale ära panna ja nõud ära pesta, nii et kui söök on valmis, ei ole köögis kaos, vaid kord… Mehed miskipärast väidavad, see pole võimalik :P Maitea, ma muud moodi ei oskagi.

2016-04-11 21.55

2016-04-11 21.56

2016-04-11 22.02

2016-04-11 22.03

2016-04-11 22.03a

2016-04-11 22.04

2016-04-11 22.05

2016-04-11 22.06

Aga nüüd… Nüüd on jälle töö, töö, töö. Kolmapäeval on tähtaeg, pärast seda võib magada.

  6 Responses to “Hilisõhtused kaadrid”

 1. Häh, minu arust ka ei saa söögitegemise ajal kogu aeg korda hoida, pluss see pole ka otstarbekas – ajan ju kohe mustaks! Parem koristan pärast korraga.
  Aga mu mees saab sellega küll kuidagi hakkama.
  Murrame soostereotüüpe!

 2. Meil ka just vastupidi, mina mäkerdan süüa tehes terve köögi ära, aga mees suudab teha söögi puhtas köögis. Enda õigustuseks ütlen, et minu söögid on keerulisemad ja paremad :-)

 3. No see mu meelest sügavalt sõltub… Ega ma ka ei pese nõusid enne, kui olen nende kasutamise lõpetanud. AGA ma viskan kõik tühjad pakendid kohe ära, panen bioprügi kohe õigesse kohta ja kui midagi läheb maha, siis üldiselt pühin kohe ära.

  Tegelikult ma teen muidugi Abikaasale ülekohut. Tal on ka helgemaid hetki. Alati ei ole köök sõjatander, kui ma ei ole söögitegemise ajal jooksvalt koristanud. Aga teatavasti jäävad meelde need korrad, kui on :P

 4. Mina olen ka suur kaosetekitaja enda ümber.
  Kui mina lõpetan söögitegemise on köök segi, kui mees lõpetab, on rohkem korras kui enne aga mina võin söögi valmis saada 15-30 minutiga (kui liha teen siis muidugi kauem) aga mehel võtab ka hakkliga makaronide tegemine terve tunni. Mina teen mitut asja korraga, mees teeb iga protsessi algusest lõpuni valmis, paneb kõik ära ja siis alustab uut.
  Samamoodi on iga muu asjaga ka, kui ma koristan siis samaaegselt müttan maja kahel korrusel ja teiste arvates ajan algul kõik hoopis rohkem segi, sest ma ei tee ühtegi asja lõpuni, teen püüan teha kõike korraga, et kui lähen 2.korrusele midagi viima siis ikka palju asju korraga ja kui alla toon siis ka mitu asja ( pestud riided pesukappi, hooajariided jalanõud garderoobi, alla toon prügikoti ja puukorvi jne. )
  Aga nüüd kaldusin teemast kõrvale.
  Imetlen kõiki korralikke inimesi, eriti neid kes korda hoida suudavad!

 5. Ehhee. Ma tegin eile makarone hakklihaga, läks pool tundi. Ok, viimased koristused ja salat juurde, kokku 40 minutit.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.