May 112016
 

Ma olen harjunud, et blogikommetaarid tulevad meili peale. See vahelduva eduga ei tööta ja kui ma tean, et ei tööta, siis ma katsun meeles pidada, et niisama kontrollimas käia. Noh, ma ei teadnud, et jälle ei tööta. Nüüd avastasin posu kommentaare alates 1. maist, mida polnud näinudki :)

Sellest tegelikult teadsin, et Bloglovin jamab, seda mulle ükskord varem juba öeldi, aga ma muidugi unustasin kogu selle asja lihtsalt ära :) Ma ise ju kasutan Feedlyt, Bloglovin on täiesti võõras koht. Ehkki tuleb meelde, et tegin sinna millalgi katsetamiseks konto, sest kõik kiidavad. Äkki hoopis sellepärast nüüd ei tule enam minu blogi asjad? Müstika. Aga ei, ma kohe kindlasti tegin selle Bloglovini asja tunduvalt varem, nii et see ei saa põhjus olla.

Mina ju ei mäleta, kas ma midagi näppisin blogis kolm nädalat tagasi, tõenäoliselt pigem mitte. Just paar päeva tagasi uuendasin WP-d ennast, ma ikka teen kõik uuendused kohe ära, kui neid pakutakse. Aga enamasti on need peamiselt pluginate omad ja see ometi ei tohiks Bloglovinit mõjutada? Ühesõnaga müstika. Mis ma siis nüüd tegema peaks? St jah, kommentaare pean käima siin lihtsalt ise kontrollimas, sellega pole miskit teha, loodetavasti mingi tulevane uuendus teeb selle jälle korda, seni on nii olnud. Aga Bloglovini asi tuleks ju korda saada kuidagi. Kuidas, ei tea :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.