Aug 162016
 

Teate, kui raske on viimastel aastatel olnud leida filmi, mida ma tõepoolest VÄGA vaadata tahaks? Enamik treilereid tekitab lihtsalt “meh”-emotsiooni. Nii ma kinos eriti ei käi. Vaatan kodus sarju.

Aga kui ma “Bad Moms” treilerit nägin, siis naersin südamest ja teadsin – SEDA ma tahan näha. Täna käisime Liisiga kinos ja tõdesime rahulolevalt, et film oli isegi parem, kui oleks arvanud.

Sai ikka päris palju südamest naerda. Soovitan soojalt kõigile!

  3 Responses to “Bad Moms!”

  1. kus see film labasuse skaalal asetseb? ma ei julge seda vaatama minna, sest tavaliselt on head treilerid ka kogu filmi sisu või paljastub kinos juba midagi rõvedat…

    • Ei olnud midagi labasemat kui treileris – nii et kui see meeldib, meeldib film ka. Ja naerda sai terve filmi aja, mitte ainult nende asjade peale, mis treileris näha :)

  2. Eks see sõltub taluvuspiirist. Joomist oli, ropendamist oli, mõned narkonaljad olid aga kedagi ei väärkoheldud ja paljast ihu ei näidatud ja lõppmulje oli igati helge ja positiivne.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.