Aug 172016
 

Kui siin on keegi, kes sõidab Tallinn-Pärnu vahet Lux Expressiga, siis kas oskate öelda, on Reinu-nimeline bussijuht, selline vanem muhe meesterahvas, alati nii heatujuline ja räägib nii pikalt kolmes keeles, et lihtsalt kuulad ja naerad?

“Täpne kohale jõudmise aeg sõltub liiklusest ja täna isegi ilmast….”

Mulle meeldivad bussijuhid, kes oma tööd rõõmuga teevad.

  4 Responses to “Hommikune hea tuju Lux Expressist”

  1. jaa, on :) ma olen ka paar korda tema bussi peale juhtunud ja iga kord on terveks bussisõiduks hea tuju garanteeritud. Rohkem Reinusid!

  2. tahaks panna “like”! seda bussijuhti ei tunne, aga olen perest, kus on mitu bussijuhti – alati on rõõm, kui keegi kuskil teeb oma tööd hästi ja kui veel kiidetakse ka! :)

  3. Ta on mu kõige lemmikum bussijuht vist. Teeb tuju alati heaks!

  4. […] Kaks kuud tagasi kiitsin Lux Expressi bussijuhti Reinu, kellelt hommikuse hea tuju doosi sain. Vahepeal ma üldse Tallinnas ei käinudki, nüüd tööasjus jälle ja mõlemad otsad Luxiga, sest see on hetkel ainus bussifirma, mis garanteerib pistikud. Minu läpaka aku ei pea üldse, kogu aeg peab juhe taga olema – kuna tahtsin bussis tööd teha, polnudki muud varianti. […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.