Kolm puslet

Esimese sain FB puslevahetuse grupist. 2000tk on ikka pisut suurem ettevõtmine kui 1000tk ja 1500tk – kokku panemise aeg 9-18. märts, ilmselt enamikel päevadel küll üldse ei pannudki ja õeke käis ka abiks. Mul on 2000tk veel mitu tükki ootel, 3000tk pusledest rääkimata 😛 Ühe korra oli täitsa mõnus kokku panna, aga teist korda vist enam ei taha, nii et läks vahetust ootavate puslede seltsi.

Vahepeal katsin pooliku pusle voodilinaga. Mitte eriti esteetiline lahendus, aga noh, vähemalt tükid jäid alles 😀

Ei ole Photoshop, päris kass pusle peal 😛

Järgmiseks Kaaslase sünnipäevakink, mille kokku panemine oli puhas rõõm. Schmidti pusle tükid olid ka ülimõnusalt tihedad, nii et valmis pusle sai vabalt ühes tükis üles tõsta. Hea firma, läks lemmikute nimekirja.

Esimest korda elus õnnestus leida uuest kinnisest puslest üks ülearune tükk. Mis tähendab, et see kleepus masinas teise tüki külge ja üks teine õnnetu pusle on kuskil müügis puuduva tükiga. Mul vedas, et ülearu oli 😀

Kokku panin 4-5. aprillil – alustasin õhtul peale tööd koju jõudes, vahepeal käisin trennis, sõin õhtust ja tegelesin muude asjadega, keskööks oli valmis ligi kolmveerand, lõpetasin järgmisel õhtul peale tööd.

Ja kolmas pusle on samuti Kaaslase sünnipäevakink, mille panin kokku ühe päevaga – 7. aprillil. Ma mingis varasemas postituses mainisin, et palusin tal selle 3000tk millegi lihtsama vastu vahetada ja valisin need ise välja ka 😛 Seda oli samuti lihtne ja kiire panna, katsetasin esimest korda ühte puslede trackimiseks mõeldud äppi, kus saab soovi korral ka aega võtta – selleks pole muidugi äppi vaja, tavaline taimer sobib ka, ma olen varemgi üritanud seda teha, aga enamasti ma tegelen pusle panemise kõrvalt muude asjadega, tüütu on kogu aeg taimerit sisse-välja lülitada.

Seda puslet panin suht järjest, ühe pausiga. 2,5h järel (millest esimesed 45 minutit läks tükkide sorteerimiseks ja 15 minutit äärte kokku panemiseks) oli koos nii palju:

Kogu pusle kokku saamiseks kulus 4h 50 min. Mõnus pühapäevane meelelahutus.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top