TV/sarjad

Nördimus

Vaatasime viimase nädalaga maratoni korras ära kõik Lipstick Jungle‘i senised osad ning asja põhjalikumalt uurides selgus, et 99% seda sarja enam edasi ei tehta. Okei, NBC pole ametlikult teada andnud ja IMDB-s on ka veel lõpuaastaarvu asemel ????, aga lootus on sellegipoolest praktiliselt olematu.

Nii et just leidsime hea sarja ja juba ta läbi ongi. Peaks vist tänulik olema, et asjad jäid enam-vähem rahuldavasse seisu, mitte nii põnevalt lahtiseks ja igavesti lõpetamata, nagu Las vegases (ma olen siiani kuri).

Las Vegasest rääkides – suhteliselt jabur oli näha Mike’i ja Sami Lipstick Jungle’is. Viis hooaega Las Vegast on nende näod ja sealsed karakterid omavahel nii kokku söövitanud, et ei oska neid kuidagi teistes rollides näha. Tundub, et nende näitlejate saatuseks on osaleda korraliku lõputa sarjades…

Niisiis on seis meie teleturul järgmine: Weedsi viies hooaeg on täies hoos ja kestab täpselt augusti lõpuni. House’i kuues hooaeg algab 21. septembril, Dexteri neljas hooaeg 27. septembril, Hustle’i kuuendat hooaega lubatakse järgmiseks aastaks.

Ütleks jälle, et soovitage mõnd head sarja, aga siiani pole me vist küll ühtki soovitust järginud, vaid ikka midagi suht suvaliselt valinud. Monki ja CSI-d alustasime, aga kummastki sai vaadatud vaid esimese hooaja algus, siis jäi sinnapaika. Monk tekitas konstantset piinlikkust ja CSI polnud mu jaoks miskipärast nii põnev, kui teiste juttude põhjal lootsin. Tähendab, oli põnev küll, aga miski jäi sellest sarjast puudu, et mind pikemaks arvuti ette naelutada. Oleks ehk pidanud veel ühe võimaluse andma…

Soovitada võite ikka 😀

Pärnu – õgardluse paradiis

Kõigepealt tasub ära mainida see, et käisime Plikaga täna esimest korda basseinis ujumas – Arena beebiujumises, vanad kalad Kessu ja tema plika seltsiks. Tegelikult tahtsin ma Plikat juba ammu ujutada, aga talvel oli ta veel nii väike ja väljas nii külm, et ei tihanud ning kevadel oli tal praktiliselt kolm kuud järjest nohu.

Täitsa hästi pidas vastu selle pooltunni. Alguses vaatas kahtlustavalt, siis läks lõbusaks, lõpuks väsis ära. Peaks nüüd üritama regulaarselt ujumas käima hakata, ehk siis õpib päriselt ujuma ka 😛

Nagu pealkirjast aru saate, oleme nüüdseks Pärnus. Nägin üle pika aja Iirist, kes hetkel kodumaad väisab ning saan homme Kaidiga kokku. Aga peamine, mis kogu tänast päeva meenutama jääb, on ikkagi söök. Palju head sööki 😛

Lõunaks saime imehead kala ja maasikaid jäätisega. Õhtul läksime Mehe vanaema juurde, kes oli meie tuleku puhuks kiirelt väikese maasika-küpsisetordi valmis keeranud. Mees sõi kaks tükki, mina kolm, viimane pakiti kaasa. Suur karbitäis maasikaid kah veel 😛

Ega Plikagi meie õgardlushoos pealtvaatajaks jäänud. Ta sõi täna õhtul rõõmuga ja ludinal ära kolmveerand purki Hippi lillkapsa-kartulipüreed loomalihaga. Teadsin varasemast, et see läheb üsna hästi kaubaks, aga ta pole kunagi ühtki püreed üle poole purgi korraga söönud. Mul on äärmiselt hea meel.

Sattusin juhuslikult vaatama poolt osa sarjast Lipstick Jungle ning sattusin täiesti vaimustusse. See nimi ilutseb mul tegelikult juba pikemat aega stickyl – märgiks, et võiksin selle tõmmata, algselt tekkis soov ilmselt sellepärast, et sarja võrreldi SATCiga. Nüüd, kus ma seda päriselt natuke nägin, ei jõua ära oodata, et saaks kõike otsast peale vaadata.

Lähen vist nüüd kööki nende maasikate järele. Mitte et mul päriselt kõht tühi oleks, aga miskipärast on mul kõigi maasikatega täna selline värk, et nad muudkui karjuvad: “Söö mind, söö mind, SÖÖ MIND!”

Eesti realityd on piinlikud

Mhm, ma mõtlesin, kas kirjutada pealkirja tõsielusari või riäliti, aga kumbki ei meeldinud, sestap siis nii.

Igal juhul. Võtsin mina lõpuks kätte ja kiikasin netist Stiilipäeviku kaht esimest osa. Otsast lõpuni ei suutnud muidugi vaadata – algusest paar minutit, keskelt paarkümmend sekundit, lõpust paar minutit – ja juba judisesin vastikusest.

See pungitšikk. No ta oli ju nii äge enne! Olgu, saame aru, saatesse on vaja suuri muutusi, see kontseptsioon sobis hästi. AGA. Nokeskrtneedriidedvalis??? Kleit ehk veel kuidagi, aga see ehe sinna küll ei läinud. Ja see kooslus oli muidugi veel imeilus võrreldes allpool toimuvaga – need jubedad kingad ja ekstrajubedad retuusid. Õahh! Soeng oli ju iseenesest täitsa nunnu, meigist ei saanud eriti aru, miskit nagu ei karjunud. Ehk siis tüdruk ise oli kena nii enne kui pärast, aga nood uued riided võiks saatejuhid omale ise selga toppida.

Pereema – tema riideid ma enam ausalt öeldes ei mäletagi (vaatamisest on tubli veerandtund möödas), aga meik oli suht hirmus. Ja no sorry, kas te tõesti arvate, et tal on aega ja viitsimist hiljem kodus oma juukseid mingite kallite salongimöksidega hooldada või küüsi lakkida? Isegi mina ei viitsiks, saati siis kaheteistkümne lapse ema, kel käed tööd täis. Ja suht nukker oli vaadata, kuidas saatejuhid tema riidekapi sisu mõnitasid. Üks päev ei tee töökast maanaisest pealinna shopingutibi… Jumal tänatud selle eest. Einoh, üldises plaanis nägi ta ju kobedam välja küll…?

Ja siis veel see kaubanduskeskustes foto eksponeerimise teema… Julm!

Ma ei tea, välismaa tõsielusarjades tehakse ju kõike sedasama, aga seal tundub see loomulikum. Mõnitamine on ka loomulikum, ei kriibi niiviisi kõrva. Aga kõik need Eesti sarjad… Võta üks ja viska teist.

Mh

Kuuest viimasest oli ainult ÜKS, kes ei olnud minu meelest ilus ja no mis te arvate, kas ta võitis või ei :S Ma pole nii pettunud olnud kuuendast hooajast saati, kui Danielle võitis (teate küll, see laia hambavahega must tšikk) – muidu on alati minu lemmik võitnud, vahel ei ole suutnud lemmikut validagi.

Päh.

Eestlane modellides

Turgatas järsku, et modellide vaatamine jäi millalgi pooleli ja tuli välja, et hooaeg ongi just lõppenud. Tõmbasin siis endale kähku kõik ülejäänud osad ja vaatan neid just ja tšikid on parasjagu Brasiilias ja käivad go-seedel ja järsku…

Ma ei uskunud oma silmi. Kerisin tagasi, vaatasin uuesti. Googeldasin… Ja tõepoolest! Palun väga, siin on teile Eesti päritolu kuulus Brasiilia moekunstnik. Okei, no mitte päris eestlane, aga ikkagi 😛

Hämmastav.

Scroll to Top