Nördimus
Vaatasime viimase nädalaga maratoni korras ära kõik Lipstick Jungle‘i senised osad ning asja põhjalikumalt uurides selgus, et 99% seda sarja enam edasi ei tehta. Okei, NBC pole ametlikult teada andnud ja IMDB-s on ka veel lõpuaastaarvu asemel ????, aga lootus on sellegipoolest praktiliselt olematu.
Nii et just leidsime hea sarja ja juba ta läbi ongi. Peaks vist tänulik olema, et asjad jäid enam-vähem rahuldavasse seisu, mitte nii põnevalt lahtiseks ja igavesti lõpetamata, nagu Las vegases (ma olen siiani kuri).
Las Vegasest rääkides – suhteliselt jabur oli näha Mike’i ja Sami Lipstick Jungle’is. Viis hooaega Las Vegast on nende näod ja sealsed karakterid omavahel nii kokku söövitanud, et ei oska neid kuidagi teistes rollides näha. Tundub, et nende näitlejate saatuseks on osaleda korraliku lõputa sarjades…
Niisiis on seis meie teleturul järgmine: Weedsi viies hooaeg on täies hoos ja kestab täpselt augusti lõpuni. House’i kuues hooaeg algab 21. septembril, Dexteri neljas hooaeg 27. septembril, Hustle’i kuuendat hooaega lubatakse järgmiseks aastaks.
Ütleks jälle, et soovitage mõnd head sarja, aga siiani pole me vist küll ühtki soovitust järginud, vaid ikka midagi suht suvaliselt valinud. Monki ja CSI-d alustasime, aga kummastki sai vaadatud vaid esimese hooaja algus, siis jäi sinnapaika. Monk tekitas konstantset piinlikkust ja CSI polnud mu jaoks miskipärast nii põnev, kui teiste juttude põhjal lootsin. Tähendab, oli põnev küll, aga miski jäi sellest sarjast puudu, et mind pikemaks arvuti ette naelutada. Oleks ehk pidanud veel ühe võimaluse andma…
Soovitada võite ikka 😀
