TV/sarjad

No see oli küll õel

Vaatasime just House’i viimase hooaja lõpuni ja kõik äge, mis tundus ometi juhtuvat, keerati lõpuks nii pea peale, et kohe kurjaks teeb.

Ma ei saa ju rohkem rääkida, äkki keegi saab kurjaks…

Oh jah

Me siin vaatasime ka netist euroviisut, vähemalt üritasime. Mina lugesin raamatut ja magasin Eesti laulu maha, Mehel ei tulnud pähe mulle öelda. Tema jäi enne lõppu magama. Mina tahtsin Eesti laulu katkendit näha, kui hääletus oli, aga magasin sellegi maha ja nägin ainult kokku jooksnud pilti, mis ütles: Estonia.

Siis sain tigedaks ja vaatasin YouTube’ist. Ma nimelt polnud seda laulu enne kuulnud, polnud õrna aimugi, millega tegu. Kuna see oli mulle suur üllatus, et Eesti tõepoolest finaali jõudis, oli tekkinud teatav uudishimu.

Aga nüüd ma olen nii väsinud, et lähen ära magama ja ei näegi, mis laul see siis Norral oli (sest nagunii nad võidavad). Isegi YouTube’ist ei viitsi vaadata.

Eks homme siis näis, kas Eestil õnnestub mõni uus koht saada… Neljas või seitsmes või… Ma ei mäletagi enam, kus me veel olnud pole.

Aga üldiselt on mul täiesti suva. Raamat oli palju põnevam. Sai läbi ka.

ANTM sõltuvus

Juhtusin täna hommikul Kanal 2-st modelle vaatama, miskit kaheksandat hooaega. Selle peale tuli meelde netist järele vaadata, ega usas uue hooajaga alustatud pole – ja ennäe, täpselt kuu aega tagasi hakkaski. Kuus osa on netis üleval 😛

Ma isegi ei tea, MIKS ma seda ikka veel vaatan, arvestades seda, kui skeptiline ma kõik viimased hooajad olnud olen ja kui etteaimatav see kõik on… Aga ometigi närin elevusega küüsi ja ootan, et saaks esimest osa vaatama hakata.

Sõltuvus, mis muud.

Näedsa siis

…unustasin täitsa ära, et tahtsin seda printsessi-sarja vaatama hakata ja magasin esimese osa maha. Teise ka, aga selle kordused on veel ees. Vaatasin just netist nii palju klippe, kui leidsin, aga tahaks ometigi tervet esimest osa näha… Kas kuskilt ei saa?

Tundub vahelduseks suht intrigeeriv reality olevat. Roberto meenutab mulle kangesti kedagi – ma pole küll suutnud siiani välja mõelda, aga ehk veel tuleb meelde.

Aga see Roberto on ju täitsa pandav 😛 Kui ma vallaline oleks, küll siis… 😛 Õnneks ei ole. nagunii ta on must lühem kah. Aga saadet vaadates on vähemalt silmarõõm. Vast meelitan Mehe ka vaatama, tal ju neid silmarõõme seal tunduvalt rohkem kui üks 😀

Briti Ocean’s Eleven – sarjana

Kessu soovitas mulle seriaali nimega Hustle – ja ma ei suuda teda ära tänada.

Ocean’s Eleven on siiani üks mu lemmikfilme, olen seda vast kümme korda näinud 🙂

Hustle’is on üheteistkümne asemel viieliikmeline meeskond ning tegevus toimub USA asemel Londonis, kus nad rikastelt jobudelt raha välja petavad.

Ocean’s Elevenit näinud mäletavad vast üsna hästi, et seal käis kogu aeg tõeline ärapanemine ning kõigist kasutatud nõksudest said aru alles siis, kui filmi nii umbes kolm korda näinud olid. Hustle’is on täpselt samamoodi. Isegi siis, kui sa arvad, et sa oled juba kõike näinud ja oskad kõike ette aimata, avastad sa osa lõpus, kui pettus lahti seletatakse, et miski jäi sul ikka kahe silma vahele.

Ja see elegants, millega nad seda kõike läbi viivad… Ilusad ja/või omapärased karakterid. Võrratu briti aktsent. London on Ameerikale teretulnud vaheldus ja minu jaoks muidugi üleüldiselt kirss tordil – kõik kohad ja situatsioonid on nii tuttavad.

Tiimi ainsat naisliiget mängiv Jaime Murray on üks meie uusi lemmikuid. avastasime, et ta mängis ka Dexteris, aga seal ta nii seksikas polnud. Briti elegants on ikka üle kõige. Viiendas hooajas vahetati muidugi kaks näitlejat välja, nüüd on uus naine, pean temaga veel harjuma 😛

Igas hooajas on ainult kuus osa, nii et praegu, kus viiendast just pool läbi sai, ongi kokku ainult 27 osa. Ma siiralt loodan, et seda niipea ära ei lõpetata.

Soovitan soojalt – 10/10. Isegi parem kui Ocean’s Eleven. Torrentist tõmmates on esimese hooaja viimased osad vigased, aga mul on kõik olemas (Kessult sain, nad tõmbasid kuskilt kinnisest keskkonnast), laenan lahkelt, kui soovi on. Head kraami tuleb ikka levitada.

Scroll to Top