TV/sarjad

Roswell

Mäletate seda sarja, mis kunagi TV3 pealt jooksis? Olin tollal suur fänn, aga telekast nende kellaaegade järgi midagi püsivalt vaadata on üpris võimatu ja päris pooleli jäi asi ilmselt ülikoolis, kui telekas katki läks ja ma selle vaatamisest lõplikult võõrdusin. Ma ei tea isegi seda, kas Eesti pealt näidati kõik hooajad ära (neil on ju tobe komme sarju pooleli jätta).

Nüüd vaatasime kogu sarja järjest ära ja ma pean tunnistama, et pole lõpuga sugugi rahul. Jajah, see pidi olema “õnnelik” või nii… Aga suht jabur ja mitte eriti reaalne. Kuna ma ei taha siiski siia mingeid spoilereid panna, siis rohkem parem ei räägi.

Aga sari iseenesest oli hea küll, kui teile teismeliste-ufode teema peale läheb. Täitsa soovitan!

Järgmiseks võtame Smallville’i ette, see peaks umbes sama teema olema, aga hooaegu on kolme asemel seitse ning seda tehakse ikka veel juurde. Vaatamist surmani 😉

Rasedusuudistest nii palju, et eile ja täna õhtul vaikselt diivanil lesides ja sarja vahtimise ajal kõhtu näppides ma suhteliselt kindlalt TUNDSIN midagi. Et vist vaikselt liigutab. Või siis olid need gaasid 😉 Aga ei tundunud sellena. Peamiselt on tunne seespool, aga täna liikus nagu korra natuke isegi kõhu peal olev käsi. Mees muidugi ei tundnud veel midagi. Aga no kannatust, küll ta varsti sibeleb rohkem… Ma loodan 😀

ANTM 10 purgis!

Sain täna modellide 10. hooajaga ühele poole. Vahepealse pika internetita oleku tõttu oli finaal juba mitu nädalat tagasi ära ja mina elasin õndsas teadmatuses, kuni eile tuli meelde torrentist uurida, mis osad mul veel tõmmata on. Ainult kaks oligi. Ja vaadatud need said.

Ja ma olen võitjaga nii rahul! Tähendab, kõik minu meelest tõeliselt ilusad tüdrukud hääletati muidugi juba alguse poole välja (nagu tavaliselt), aga esinelikust võitis igal juhul minu lemmik. Ma parem rohkem ei räägi, miks, sest äkki keegi saab mu peale tigedaks, kui ma siin võitja ära ütlen. Ma ei saa isegi midagi iseloomustavat öelda, sest see annaks ka ära 😛 Ja no ma olen ise nii palju vihastanud nende kogemata võitja ette ära nägemiste peale, et ei taha kellelegi sama häda.

Igal juhul ma olen sillas.

Modellidest jälle

Vaatasin kõik uue hooaja senised osad ära ja ei oskagi midagi arvata. Kas viga on minus või sarjades, et need iga hooajaga üha totramaks lähevad? Kas on asi formaadis, mis algul tundub nii uus ja huvitav, aga hiljem nii etteaimatav? Kõik kohtunike naljad tunduvad idiootsed, tülid lapsikud, erinevate osalejate erinevad eluraskused, mille pärast nad pidevalt pisaraid valavad, üle pingutatud…

Aga võib-olla on viga minus. Võib-olla olen ma lihtsalt liiga sarkastiline.

Oi kurja!

Avastasin, et modelle tehakse juba mõnda aega kaks hooaega aastas ning 10. tsükkel algas 20. veebruaril, seega olen juba neli osa maha maganud. Andke kodu ja netti, kähku!

Miks ma üldse selle avastuse tegin – olen viimase nädala jooksul taasavastanud telekavaatamise võlusid. Ronnil-Katrel on jubepalju erinevaid kanaleid. Paar õhtut olen modellide teist hooaega vaadanud, praegu leidsin kuskilt näiteks Ally McBeali, mida pole küll juba aastaid näinud… Nostalgia!

Living with Fran

Sattusin Rootsi TV3 pealt nägema mingit sarja, kus mängis ühe mu kunagise lemmikkomöödiasarja The Nanny peategelane Fran Drescher. IMDB-st peilisin hiljem välja sarja nime – Living with Fran. Ja ma leian, et on täiesti jabur teha uus sari samanimelise peategelasega, kes on ühtlasi ka juut, aga kõik ülejäänu on täiesti uus. No isiksuse kahestumise tunne tekib 😀

Kuna sarja on ainult kaks hooaega, kavatsen selle Londonisse jõudes kindlasti tõmmata ja ära vaadata, ei tohiks just eriti kaua aega võtta.

Sisu on tv.com andmetel selline:

Comedy superstar Fran Drescher stars as Fran Reeves, a divorced mother of two, Allison and Josh, who has found love with a man, Riley, who is the same age as her kids. Living with Fran chronicles the story of Fran and Riley’s relationship with great humor, and explores the issues affecting an older woman/younger man relationship nowadays.

Ehk pakub mõnele The Nanny fännile veel huvi 😉

EDIT: Torrentzis seda pole ja utorrenti otsinguga leidsin ainult üksikud osad. Neetud! Kindlasti on seda võimalik kuskilt leida, aga ma pole nii kõrgetasemeline torrenti kasutaja, pean kellegi targema käest nõu küsima.

Scroll to Top