TV/sarjad

Kasulikku DVD-ostjale

Kui ma oktoobri lõpus endale hunniku DVD-sid soetasin (meenutuseks loe siit ja siit), siis otsisin ise kõik erinevad leheküljed film filmi haaval läbi ja see võttis ikka päris kõvasti aega. Tegevus kui selline mulle isegi meeldis, kuidagi rahuldustpakkuv on Kõige Odavamat taga ajada… Et selles mõttes pole hullu, isegi võttes arvesse avastust, mille just tegin.

Jõudsin mingeid otsinguid pidi nimelt sellele lehele, mis võrdleb kõiki neid poode, millest ma tellisin ja veel paljusid teisi. Oleks ma sinna siis tookord sattunud, oleks kõvasti aega kokku hoidnud 🙂

Ühtlasi leidsin veel selle lehe, mis tuleb ka kasuks, kui sarju osta tahad.

Aga praegu jõudsin siiski järeldusele, et kõik on veel liiga kallis – Sex and the City on endiselt £45, Gilmore Girlsi saaks £116-ga (hõkk) [edit: kommentaaris juhiti mu tähelepanu sellele, et sealse lehe hinnad on dollarites – kuidas ma seda küll ise tähele ei pannud! – ja hind seega vaid ca £60, mis on ju täitsa hea] ja täieliku Bondikollektsiooni £100-ga. Ootame, kuni odavamaks lähevad. Ja kui ei lähe, siis kallimaks nagunii mitte. Enne Eestisse tagasi kolimist ostan need kõik kindlasti ära ja Las Vegase puuduolevad hooajad ka.

Jajah, ma olen sõltlane.

PS. Kuu aja pärast on valentinipäev. Lihtsalt vaatasin tänast kuupäeva ja automaatselt tuli selline mõte pähe. Täitsa huviga ootan, mis tunded mind siis valdavad, aasta aega tagasi ennustatu ju ongi juba täide läinud ja mul on suhe. Muhahaa.

PPS. Üks kunagine kooliõde on jälle lapsega maha saanud. Ausõna, kui mina peaks kunagi lapse saama ja temast lühikese aja jooksul korraga rohkem kui kolm pilti Orkutisse üles panema, siis tulge ja virutage mulle telliskiviga lagipähe, et mul mõistus koju tuleks. Hkhm.

Ühte ja teist

…mis eile kirjutamata ununes.

Tuletades meelde selle postituse lõpus kirjutatut – kolm ja pool kuud tagasi taheti mind extraks värvata ja jäi jutt, et nad helistavad mulle ise. Suht varsti pärast seda mingi tundmatu numbri pealt helistati ka, aga kuna olin tööl, ei saanud vastu võtta. Ise tagasi ka ei helistanud (ma ju polnud kindel, kas see oli see firma ja krediit vist oli ka hetkel otsas). Nii see jäigi – liiga palju muid asju oli mõttes ja kogu teema ununes täiesti.

Tol esimesel korral selle tüübiga rääkides oli mul palavik ja sellest tulenevalt s*tt olla. Eile, kui ma lippasin töölt korraks Sainsbury’sse saia ostma (käib supi juurde, ostame seda kogu aeg sealt), pidas sama tüüp mu taas kinni ja rääkis sama juttu. Seekord nägin ma lihtsalt suhteliselt ebakaubanduslik välja – jakk töö T-särgile peale tõmmatud ja…

Igatahes – mu nimi pandi uuesti kirja ja tehti uus pilt ja ma jään siis nüüd jälle kõnet ootama. See eelmine number on mul salvestatud, nii et kui peaks jälle vastamata kõne tulema, siis ma vähemalt TEAN, et tegemist on nendega ja võin tagasi helistada. Ja ma üldiselt eriti ei saa võõrastelt numbritelt kõnesid.

Huvitav tähelepanek on see, et ma suutsin oma telefoninumbri alles väga hiljuti pähe õppida ja seekord polnud mul mobiili kaasas – poleks number peas olnud, ei oleks saanud järele ka vaadata.

Mis juhtuma peab, juhtub varem või hiljem nagunii? Ma usun sellesse. Eks näis. Kui see asi on mulle mõeldud, siis see saab ükskord ka reaalsuseks.

Veel DVD-hullusest rääkides – ma tahan endale kindlasti muretseda Sex and the City, Gilmore Girlsi ja Las Vegase DVD-d. Gilmore Girlsi enam uuena täies ulatuses üldse ei müüda, Las Vegast saab igalt poolt ja eBays on kõige odavam (kasutamata ja õiged väljalasked ka), aga SATC… Shoebox on kõige odavam Virginis – £49.99 – aga ma üldse ei taha nii palju maksta. Rõõmustasin, et eBayst saab odavamalt, nii £35-40-ga, kui hästi läheb, aga avastasin täna, et see on mingi Aasia eriväljalase, millel muidu poleks ju absoluutselt midagi viga (inglise keeles jne)… Aga karbi peal on kirjas special editiong. Ja sellest trükiveast mulle piisab, et mitte osta. Tahan shoeboxi, aga need on eBays sama kallid. Noh, ma hoian silma peal, äkki saab millalgi kuskilt odavamalt. Näis.

Ly kolib täna välja – nad leidsid Nelega endale lõpuks elamise. Nii naljakas, kui see ka pole, aga nüüd on mul juba täitsa kahju. Läti tšikiga ma nii palju ei suhelnud ja Nele-Lyga alguses ka mitte. Varem olid nad kõik minu jaoks vaid inimesed, kes ebasobival ajal WC-d ummistasid või nõud pesemata jätsid, aga nüüd, kus siin elab ainult Ly ning ma olen nii tema kui Nelega palju rohkem suhelnud, on selline… Kurb tunne. Meil oli päris lõbus. Aga noh, küll Ladybird meid jälle kokku viib ja soolaleivapidu ootame ka 😀

Poisid said eile lõpuks normaalse modemi, mis tähendab, et meil on nüüd kodus korralik kiire jagatud internet – enne kasutasime selle jagamiseks mingit väärakat poolkatkist modemit, mis neti nii aeglaseks tegi, et kahe arvutiga aktiivselt surfates jooksis juba kokku, millegi tõmbamisest rääkimata. Nüüd on kõik lill. Shaun the Sheepi teise hooaja esimesed osad jõudsid just kohale 😛

Ja modellid said ka läbi

Mõningaid tähelepanekuid:

  • Nii mõlemad finalistid kui Tyra nägid finaalis ÄÄRMISELT koledad välja – riietus ja soeng siis põhiliselt, meik ka.
  • Ma tegelikult teadsin tükk aega, kes võidab – sattusin mingi aeg tagasi töö juures ühe pausi ajal pahaaimamatult mingit kohalikku Kroonikat lugedes artiklile, kus America’s Next Top Modeli viimase hooaja võitja demonstreeris mingeid kleite. Ma küll keerasin selle eest ära nii kähku, kui sain, aga modelli juuksed ja nahavärv jäid ikkagi piisavalt meelde, et võimalike võitjate arv suhteliselt väikeseks kahandada ja ehkki finaalis sobisid mu mälupildiga mõlemad, teadis alateadvus ikkagi õigesti… Ja ma vihkan vihkan VIHKAN seda, kui ma võitja ette ära tean – olen suutnud senisest kaheksast hooajast ilma lõpuni võitjat teadmata ära vaadata vaid ühe või kaks, sest ALATI ronib nimi mu tahtmata kuskilt välja. Üheksandat hooaega hakkan koos USAga vaatama, ma luban, see on ilmselt kõige lollikindlam viis.
  • Üldse see hooaeg kuidagi ei…. Rahuldanud mind. Kõik minu arvates tõeliselt ilusad või tõeliselt hea iseloomuga tüdrukud saadeti järjest minema, sest *nad polnud nii omapärased ja ei teinud nii häid pilte*. Alles jäid kas bitchid, muidu imelikud või siis, noh… Küll ilusad, aga mitte nii eriliselt ilusad, kui võiks. See muidugi vaid minu arvamus.

Nii palju siis modellidest. Olen oma vaba päeva siiani suurepäraselt veetnud – maganud, vahepeal ühe osa modelle vaadanud ja söönud ning siis uuesti maganud. Siis veel paar osa modelle vaadanud ja söönud ja nii ongi kell järsku neli. Muuseas jõudsin ma selle aja jooksul muidugi frustreeruda ka selle üle, et on rõvedalt palav, naabri üle, kes konkreetselt kõrvaltoas puuris ja inimeste üle, kes oma telefoni vastu ei võta.

Aga noh, eelmisel õhtul ostetud ja öö külmkapis veetnud kebab ei maitsenudki NII hullusti, kui ma kartsin. Samas – ega ta midagi erilist ka polnud.

Nüüd peaks midagi asjalikku tegema, aga ma pole kindel, mis see olema peaks, sest üldse ei viitsi. Üks on kindel – kodust ma nüüd jalga lasen, sest väljas on ilus ilm. Aga mida ma seal teen… Eks näis 🙂

PS. Daki ütles, et Gilmore Girls saigi täitsa läbi. Ma olen murtud.

Sõltuvus on kole asi

Tõmbasin endale paar päeva tagasi America’s Next Top Modeli 8. hooaja ja öise unega on nüüd äärmiselt kehvasti. Äratus on kell seitse, aga pean ikka veel ühe osa ära vaatama, sest kangesti on ju vaja näha, mis soengud tšikkidele lõigatakse (ja kui makeoverit järgmises osas pole, siis on täiesti võimalik, et peab VEEL ühe osa vaatama).

Oeh. Sõltuvus on kole, jah. Hea seegi, et Gilmore Girls selleks kevadeks läbi on ja sügiseni rahu majas 😛

Scroll to Top