Kasulikku DVD-ostjale
Kui ma oktoobri lõpus endale hunniku DVD-sid soetasin (meenutuseks loe siit ja siit), siis otsisin ise kõik erinevad leheküljed film filmi haaval läbi ja see võttis ikka päris kõvasti aega. Tegevus kui selline mulle isegi meeldis, kuidagi rahuldustpakkuv on Kõige Odavamat taga ajada… Et selles mõttes pole hullu, isegi võttes arvesse avastust, mille just tegin.
Jõudsin mingeid otsinguid pidi nimelt sellele lehele, mis võrdleb kõiki neid poode, millest ma tellisin ja veel paljusid teisi. Oleks ma sinna siis tookord sattunud, oleks kõvasti aega kokku hoidnud 🙂
Ühtlasi leidsin veel selle lehe, mis tuleb ka kasuks, kui sarju osta tahad.
Aga praegu jõudsin siiski järeldusele, et kõik on veel liiga kallis – Sex and the City on endiselt £45, Gilmore Girlsi saaks £116-ga (hõkk) [edit: kommentaaris juhiti mu tähelepanu sellele, et sealse lehe hinnad on dollarites – kuidas ma seda küll ise tähele ei pannud! – ja hind seega vaid ca £60, mis on ju täitsa hea] ja täieliku Bondikollektsiooni £100-ga. Ootame, kuni odavamaks lähevad. Ja kui ei lähe, siis kallimaks nagunii mitte. Enne Eestisse tagasi kolimist ostan need kõik kindlasti ära ja Las Vegase puuduolevad hooajad ka.
Jajah, ma olen sõltlane.
PS. Kuu aja pärast on valentinipäev. Lihtsalt vaatasin tänast kuupäeva ja automaatselt tuli selline mõte pähe. Täitsa huviga ootan, mis tunded mind siis valdavad, aasta aega tagasi ennustatu ju ongi juba täide läinud ja mul on suhe. Muhahaa.
PPS. Üks kunagine kooliõde on jälle lapsega maha saanud. Ausõna, kui mina peaks kunagi lapse saama ja temast lühikese aja jooksul korraga rohkem kui kolm pilti Orkutisse üles panema, siis tulge ja virutage mulle telliskiviga lagipähe, et mul mõistus koju tuleks. Hkhm.