Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju
Pakkisime just kokku kõik asjad, mida meil viimase kuu jooksul enam vaja ei lähe, et esimene laar täna õhtul Eesti poole teele saata. Peamiselt riided, jalatsid ja raamatud, kokku on sellel pildil täpselt 84,7 kg. Kilohind on £1.50, you do the maths. On muidugi mingi lootus, et ehk saab sihukese koguse pealt mingit soodukat… EDIT: Kokku £100! Juhhei!
Samas, eks Abikaasa arvestas autoreisi kuludeks ca £300, lennupiletid maksid vaid £93… Ja lennata on väikese lapsega ning rasedana igal juhul mugavam. Nii et ei tohiks vist väga viriseda.
Teine laar läheb kusjuures veel, kuu lõpus – sest siia jäänud asju me oma 50 kg lubatud pagasi hulka ei mahuta, vähemalt mitu suuremamõõtmelist asja peame autoga saatma. Kilosid peaks siis õnneks tunduvalt vähem tulema.
Igatahes tekitab pakkimine minus alati määratut masendust. Ma ei suuda seda vist kunagi piisavalt organiseeritult teha – alati lähevad kõik asjad lõpuks täiesti suvaliselt ja täielik kaose tunne on.
Oh, well… See ongi elu.
