virin/urin

Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju

CIMG0356Pakkisime just kokku kõik asjad, mida meil viimase kuu jooksul enam vaja ei lähe, et esimene laar täna õhtul Eesti poole teele saata. Peamiselt riided, jalatsid ja raamatud, kokku on sellel pildil täpselt 84,7 kg. Kilohind on £1.50, you do the maths. On muidugi mingi lootus, et ehk saab sihukese koguse pealt mingit soodukat… EDIT: Kokku £100! Juhhei!

Samas, eks Abikaasa arvestas autoreisi kuludeks ca £300, lennupiletid maksid vaid £93… Ja lennata on väikese lapsega ning rasedana igal juhul mugavam. Nii et ei tohiks vist väga viriseda.

Teine laar läheb kusjuures veel, kuu lõpus – sest siia jäänud asju me oma 50 kg lubatud pagasi hulka ei mahuta, vähemalt mitu suuremamõõtmelist asja peame autoga saatma. Kilosid peaks siis õnneks tunduvalt vähem tulema.

Igatahes tekitab pakkimine minus alati määratut masendust. Ma ei suuda seda vist kunagi piisavalt organiseeritult teha – alati lähevad kõik asjad lõpuks täiesti suvaliselt ja täielik kaose tunne on.

Oh, well… See ongi elu.

Kuradi jäätiseauto

Ma tahaks JALAGA anda sellele. Pidevalt sõidab siit mööda ja laseb oma muusikat, just Plika lõunaune ajal. Ja pooled korrad ärkab Plika selle peale hüsteeriliselt nuttes üles ning magama enam ei jää. Nii ka täna. Ainult et täna jäi Plika tavalise ühe asemel alles kolmveerand kaks magama. ARGH. Vihkan. Ja mitte midagi teha ei saa.

Hea küll, kuu aja pärast oleme siit läinud. Ei mingid lärmavaid jäätiseautosid siis enam.

Suisa kuritahtlikult laisk

Miskipärast ärkasin täna hommikul äärmiselt virilas tujus – no teate küll, sellises, et mitte midagi teha ei viitsi.

Hea küll, virisesin natuke, katsusin siis aga asjast üle olla ja tegutsemisega tuju paremaks muuta. Koristasin otsustavalt kõik ära, sain Plikale ilusti pudru antud ja endale võileivad-kohvi ära tehtud… Aga arvuti taga istudes ja hommikust süües hiilis viril laiskus jälle ligi.

Sellest tulenevalt jäi Plikaga õues käimata ja hommikumantli sain alles viis minutit tagasi seljast ära. Ja ma isegi ei üritanud Plikale sooja lõunasööki teha – andsin lihtsalt kama. Ta pool ajast nagunii enne und eriti ei söö, noil puhkudel saab ülejäänu lihtsalt üles ärgates õhtuooteks.

Tegelikult pole laiskus ju midagi hullu, ma võin seda endale lubada. Aga minu jaoks on suur vahe, kas tegu on mõnusa või virila laiskusega 😀 Praegu tunnen ennast halvasti, et õues ei käinud ja pea ka valutab eilsest saati ja… Pähh.

Eile oli see-eest mõnusa laiskuse päev – vihmane ja unine, üldse ei üritanudki millegi asjalikuga hakkama saada – no hea küll, kooki küpsetasime ja süüa tegime, ülejäänud päeva passisime mõlemad arvutite taga, mina lugesin raamatut ja… Milleks need puhkepäevad siis on, ah? 😛

Et rangelt võttes pole mingit häda, eks. Kodu sai hommikul korda, praeguseks on Plika selle muidugi mõnevõrra sassi ajanud, aga tuppa laiali pillutud asjade tagasi panemine ja paari musta nõu pesemine võtab mult max 10 minutit. Ja TEGELIKULT võiksin Plikaga pärast und ka välja minna… Tegelikult olekski normaalne kaks korda päevas õues käia.

Brrrh.

Ma nüüd lähen võtan tüki kooki ja tassi piima ja loen raamatut.

Kinnisvaraportaalide häirivaim (pisi)asi

MIKS ei saa panna otsingusse seda, kui kõrgesse majja sa korterit otsid? Jah, ma võin panna, et olen nõus elama kuni 3. korrusel, aga selle peale pakutakse mulle ka kõik 1-3. korruse korterid 5-, 9- ja 20-kordsetes majades. Täiesti mõttetu ajaraisk!

Ma olen üsna kindel, et sellise otsingukasti lisamine oleks nende IT-poistele nina nuuskamine. Ei tea, kas oleks lootust, et ühe inimese kirjutamise ja kurtmise peale see ära tehtaks? Vaevalt. Aga äkki on teisigi, keda see häirib, äkki on nemad ka juba virisenud? Äkki oleks just minu kiri otsustav?

Mhm, ma ükspäev võtan kätte ja teen ära. Selle asemel, et blogis viriseda. Aga mitte veel täna 😀

Suvine

CIMG9947Täna oli 20 kraadi sooja 🙂 Hommikupoolikul poodi minnes panin ilusasti kampsuni ja jaki peale, aga mõlemad lendasid viie minutiga seljast, olin enamik ajast käisteta särgikus.

Sai kolmandat nädalat järjest grillitud. Seni oleme pühapäeviti sussutanud, homseks lubab aga veidi vihma, seega ei hakanud riskima. Liha sai küll 24 tunni asemel vaid 4 tundi marineerida, aga maitses sellegipoolest väga hästi – ei usu, et homme parem olnud oleks. Õunakook oli ka plaanis, aga no täna ei jõudnud ja selle tegemist vihm õnneks ei takista.

Viriseda tahaks ka – see tikrite pilt, mis mul blogipäises on, ma ei leia seda enam netist üles 🙁 Originaal oli arvutis olemas, samuti bänneri suuruses PS dokument, kus sain vajadusel kiiresti teksti muuta, aga no nüüd on ju kõik selle õnnetu ketta peal. Mõtlesin, et eks teen siis uuesti nullist, aga fotot enam üles ei leia (vaatasin küll Google’ist krdi 50 lk tikri pilte läbi) ja ühtki teist sama head ka mitte. No ausõna, tahaks pead vastu seina peksta. Ma PEAN oma asjad ketta pealt kätte saama!!! Ja ma tahan neid kohe, mitte alles kunagi Eestisse jõudes! Kes teeks imet? Palun??

Foto on miskist vanemast ajast… Väike Kare Kauks 😛 Miskine nädalavanune video ootab ka üles panemist – näis millal tegudeni jõuan…

Scroll to Top