Nov 072006
 

Kuna Murakamari lendab jõulukuul taas Ameerikamaale ja Kaidi ei ole vist siiski päälinna poole tulemas, siis…

Detsembrist alates pakkuda välja üks tuba ägedast kahetoalisest korterist Mustamäel Siili peatuse kandis. Korter on ilus, remonditud, kõik eluks vajalik (dušš, pesumasin, telekas jms) ja muud luksused (wifi ruuter, põrandaküte vannitoas) on olemas.

Üks tuba on läbikäidav ja seal elan ma ise. Sest mulle meeldib nii. Teine tuba on täitsa eraldi ja uksega. Selle saad endale. Murakas lubas oma madratsi lahkelt sisse jätta, riidekapid on ka olemas.

Minupoolsed nõudmised on sellised:

  • sa maksad korralikult üüri (ma tõesti ei viitsi üüriraha saamiseks pidevalt peale käia ja süüdimatute tüüpidega jamada)
  • sa ei suitseta (see ei loe, mis me Murakaga köögiakna peal teeme, kui purjus oleme, ma ei viitsiks elada koos tüübiga, kes on suitsust sõltuvuses, sest sellega kaasneks paratamatult piisavalt haisu ja seda ma ei seedi)
  • sa ei ole maailma kõige lohakam inimene (no okei, mina olen tegelt päris korrafriik, aga kui ma palju tööl käin, siis ma ka ei viitsi koristada ja elan rahumeeli täieliku läbu sees, ühesõnaga sa võiks ka midagi taolist olla :D)
  • sa oled ÄGE! (sest ma absoluutselt ei kavatsegi jagada korterit mitteägeda inimesega)

Omalt poolt pakun omaenese särava isiksuse võrratu seltskonna, võimaluse õhtuti peeti juua ja muid lollusi teha ning sellises seisus Tallinna korteri kohta väga soodsa üürinumbri.

Oled huvitatud või tead kedagi, kes võiks olla? Sa tead, kes ma olen ja sul on mu kontakt. Või kui pole, siis sa tead, kust seda saada.

Muide, Elo läkski ära. Nii kaua, kuni meile uut topist ei saadeta, oleme Lepaga kahekesi. Nii kaua, kuni seis ei muutu, olen tööl kõik päevad nädalas v.a. pühapäevad. Raha tuleb – hea. Aega pole – halb.

Aga õhtuti olen alati valmis igasugusteks aktsioonideks! Magada jõuab kunagi hiljem ka ;)

  2 Responses to “Otsin elukaaslast”

  1. …idioot poisi poolt.

  2. Eks tee mõni ettepanek ja siis saad teada, milleks täpselt ;)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.