Dec 142006
 

Lepp kell 9:47 MSNis: ma jään natuke hiljaks, hakkan kohe jooksma. *kaob offline, enne kui ma jõuan midagi öelda*

Kellel meist just kaks vaba päeva oli??? Ma lihtsalt EI JÕUA tema peale iga päev karjuda, mitte kellelegi EI LÄHE korda, et ta 80% ajast hilineb ja mina lihtsalt kannatan.

Tramaivõi. Lepp, mine p*rse!

EDIT: KOLM klienti teevad (paariminutiliste vahedega) ukse lahti, ronivad sisse ja küsivad süüdimatult: kas te olete juba avatud või? Uks on kinni ja enamik tulesid ei põle, ostke endale ajud ja pange kellad õigeks, urr. Sellised asjad juhtuvad ainult minuga…

EDIT 2: Lepa saabumise aeg: 10:15

EDIT 3: Lepa reaalne tööleasumise aeg (loe: jõuab tagant riideid vahetamast või kohvi ja muid müstilisi aeganõudvaid asju tegemast reaalselt ette kassasse): 10:30

Ja nii on peaaegu iga kuradi päev…

EDIT 4: Keegi võiks Lepale paki nätsu tuua siia kiiremas korras, minu oma on eelmisest taolisest situatsioonist otsas ja ta haiseb MEETRI kaugusele. Võeh!

  7 Responses to “Nii ei saa rallit sõita!”

 1. Mina jõuan ka 1030 v 1100, kuigi võiksin jõuda 9+- 1 tund. Aga õnneks kellegi töö ei sõltu minust.

 2. Neid asju ei anna ju üldse võrrelda, sest nagu sa ka ise mainid – sinu töö ei sõltu kellestki, aga meie pood PEAB kell kümme lahti olema. Täiesti tarbetu märkus ühesõnaga.

  *Tikker puhiseb vihaselt*

 3. mnjah, üks tuttav ütles sellepeale, et tanki paneks raipe. ;)

 4. irw, see on ju Lepp. Mida sa siis ootad? :P okokokokok chill nüüd!

 5. Ma ootan Lepalt sedasama, mida igalt teiselt töökaaslaselt – normaalset töö tegemist, mis sisaldab ÕIGEL AJAL tööle jõudmist. Pohhuismi ja hilinemise eest palka ei maksta, kui sa veel kuulnud pole.

  *puhiseb juba päris tigedalt*

 6. hahhahhahhaaaa!!! see on ju tüüpiline lepp!

 7. Minge kõik p*rse, ütlen ma hetkesituatsiooni valguses siiralt. Ma kordan, et Lepp võib olla tüüpiline kogu oma (era)elu, aga mitte TÖÖL, kus talle TÖÖ eest palka makstakse.

  Mis puutub TÖÖSSE, siis ei ole õigustatud mingid “tüüpiline Lepp” kommentaarid. Ja kui te ise peaks temaga koos töötama, ei räägiks te seda ka (sest kolleegi sellise käitumisega saaks leppida ainult samasugune pohhuist nagu ta ise, taolist meile aga õnneks enam tööle ei võeta, sest tsiteerides ülemust: “hipide kontsentratsioon muutuks liiga suureks”)

  *Tikker puhiseb väga-väga vihaselt*

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.