Oct 132007
 

(Too Many Ugly Clothes)

Kuna olin viimased paar päeva tagajärjetult üritanud uusi raamatuid osta ning selle tulemusena sai isegi Anne of the Green Gables sarja viimase osa viimased leheküljed ära loetud, seadsin eile sammud pärast tööpäeva lõppu Tottenham Court Roadil asuva odava raamatupoe poole.

Tee peal leidsin aga, et hädasti oleks riideid vaja ja niikuinii kesklinnas olles võiks veidi Oxford Streeti ka kammida, näiteks Dorothy Perkinsi ja Topshopi tall sectioni sügishooaja pakkumised üle vaadata.

Ja mul oli isegi päriselt shoppamise tuju! Oxford Streeti ülerahvastatus ei ajanud mind närvi! Sellist asja ei juhtu just tihti.

Igatahes sain endale £15 eest mustad teksad (fenomenaalne!) ja nende kõrvarõngastega sobiva kaelaehte. Leidsin isegi ühed nunnud stringid (mul oleks vaja suuremal hulgal uut aluspesu, aga mitte miski mitte kusagil lihtsalt ei meeldi).

Oleks olnud vaja veel seelikut ja jakki ja pluusi ja saapaid ja kõike muud, aga siinkohal jõuame selle sissekande pealkirjani. Mood on ikka üks jube loom, mis ma oskan öelda. Ma ei kahtlegi, et selle meeletu valiku hulgast leiab ka üksikuid kantavaid asju, aga häda on selles, et mina lihtsalt ei viitsi otsida. Ühes poes käimisest mulle täiesti piisas, kui paarist järgmisest midagi ei leidnud, sai siiber ka.

Samale järeldusele jõudsin ka paar nädalat tagasi Primarkis, tookord ei maininud ma oma shoppamise tulemusi blogis vist üldse.

Nende kahe käigu ühiseks näitajaks said… Sukad.

Primark oli täis koledaid riideid, aga see-eest oli seal palju ägedaid sukkpükse. Kuna mu jalad on ebanormaalselt pikad, siis ei julge ma ühegi firma tooteid enne suuremates kogustes osta, kui üks paar on järele proovitud, seega ostsin mõned ära ja kasutasin lähima kaubanduskeskuse WC-d proovikabiinina. Üllatuslikul kombel oli kõigi (isegi kummiga) sukkade pikkus täiesti piisav, seega läksin tagasi ja ostsin mõnuga… Koju jõudes oli umbes kümme paari erinevaid sukki.

Lõpuks jõudsin järeldusele, et nii palju mul neid ikka vaja pole ja kolm paari leidsid uue omaniku Iirise näol. Hea, kui on sama pikki sõbrannasid ;)

Ja eile lohutasin ennast ka lõpuks nelja paari sukkpükstega, mis olid just sellist tüüpi, mida Primarkis polnud.

Nüüd on mul võrksukki, mustriga sukki ja sooje sukki, kummiga ja tavalisi… Ja ma üldse ei kahtle, et ma ostan neid veel. Sest kui nii odavalt antakse ja nii hea valik on, siis tuleb võimalust kasutada – et Eestis järgmiseks seitsmeks aastaks varud olemas oleks ;)

PS. Jah, ma olen Stouti fänn.

  5 Responses to “Liiga palju koledaid riideid”

 1. hello, it´s luca! i´m here with anna and we were wondering what´s going on there! i guess you are still in tinderbox, let us know the news, who is still there, how are things going, etc
  and let us know about you, first of all. we have loads of news, we are coming to london soon, so i hope we will meet there.
  i don´t have your email, so write us at lucatola @ hotmail.com

  hugs
  luca and anna

 2. palun kirjuta ka vahepeal kui aega saad. ma ausalt tunnen puudust su kirjatükkidest.
  ja, jah, ma tean, et ma olen isekas :)

  ja üldse ma olen KADE kõigi su sukkade peale. tahan ka lahedaid sukki… aga siin on nad ju mõtetult kallid.

  dämmit.

  hugs,

  Vaska ja Elukas

 3. Ma kirjutan juba mitu päeva Pariisi sissekannet, aga see on nii mahukas, et uni murrab alati enne lõppu maha.

  Ja minu loogika järgi peaks sinule sobivad sukad S suuruses olema. Pakid ütlevad nii:

  üks firma:
  S – pikkus 150-163, puusaümbermõõt 87-97
  M – 155-163 & 99-107/163-173 & 87-99

  teine firma:
  S – 155-162 & 86-101 (seeliku suurus 34-38)
  M – 163-170 & 107-117 (seeliku suurus 40-44)

  Kui ma nüüd ise neid numbreid mõttega loen, siis… Ma olen 185 cm pikk, puusaümbermõõt on 96 ja seeliku suurus 38-40… Ebaproportsionaalne värdjas ühesõnaga :D Valisin L-i, sest see oli kõige pikematele, muid mõõte ei vaadanud üldse (jumal tänatud, muidu oleks kukalt kratsinud ja mõelnud, et pean endale poole suuremad puusad kasvatama)

  Aga jah, oled sa S või äkki mingi valemiga M? Arva ise. Mis sorti sukad sulle muidu meeldivad? :P

 4. WHERE ARE MY FU*KING PICTURES??
  %@^&*%&^@*&^%$

 5. (Mehe töökaaslased ootavad juba nädal aega, millal pilte näha saab)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.