Nov 022007
 

Tegelikult polnud mul täna mitte kõige väiksematki kavatsust jooma hakata, aga elu tahtis teistmoodi. Tulin küll koju, jäin enne Mehe tulekut peaaegu magama, vedelesin hommikumantlis voodis ja sõin makaronide asemel junk foodi (Mees tegi välja, irw, ma toetasin omalt poolt ühe naelaga)… Ignoreerisin seda Austria tüüpi, kes meile öömajale tuli (kõigest teisipäevani – kukepea), kui poisid temaga seltskondlikud olid ning lugesin blogisid… Aga siis juhtus nii, et Ly ja Läti tšikk Laura lubasid mõlemad ka siia tulla. Ja kell oli nii palju, et ma üldse ei uskunud neid enam kohale jõudvat… Aga nad jõudsid.

Ja kui seni polnud mul midagi juua (too kast Smirnoff Ice’i on ammu otsas ja täna osteti ainult õlut, mul nagunii mingit raha polnud ja erilist alkoholivajadust ka mitte), siis Laura tõi viina ja Red Bulli.

Ega’s midagi, ajasin riided selga ja hakkasin seltskondlikuks:

See on laura:

Üldiselt oli väga lõbus ja ma jäin suhteliselt purju ja jube tore on vahelduseks panna pidu nii, et MINUL on homme vaba päev.

Elu on kohe täitsa ilus praegu ;)

EDIT tund aega hiljem: Jõin ära kaks poolikut pudelit Eviani – lootuses, et ehk pole siis homme nii suurt pohmakat (jõin õhtu jooksul 3-4 klaasi kokteili ja sellest mulle täiesti piisab, tean ju). Vastik oli. Mees jäi kõigi riietega magama ja tal võib hommikul veel eriti kole olla. Kontrollin enne magama minekut üle, et tal äratus ikka peal oleks :) Ja endale panen ka igaks juhuks kella helisema, sest see pagana postionu… Kes teab, kas ta helistab kella või koputab ainult uksele – ma ajan ennast igaks juhuks enne kümmet korra üles, siis on uni kergem ja ehk kuuleb. Ja EHK ei ole väga suurt pohmakat.

EDIT 2: Loen siin oma blogi kõige esimese aasta sissekandeid ja avastasin siit, et olen kunagi pahaaimamatult Kaja eksi valinud :D No see on ikka küll VÄGA irooniline, selle sissekande mõtteid arvestades.

Minu blogi algusaegade üleüldine stiil on ka praegu päris veider lugeda. Isegi paar kirjaviga avastasin, ära parandada küll ei viitsinud. Ja tekkis hirmus tahtmine vanu postitusi tagantjärele fotodega illustreerida – paljude mainitud sündmuste kohta on need olemas, lihtsalt ei tulnud tollal pähegi neid sinna üles panna… Arvan, et teen millalgi ära.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.