Ma pole surnud…

…lihtsalt laisk!

Ega ei viitsi tänagi midagi kirjutada, ehkki oleks, millest. Oodake paremaid aegu.

Ahjaa, ühele barista kohale kandideerisin ka eile, kus tööaeg on sama hea, aga palk £8 tunnis. Hoidke siis pöialt jälle.

EDIT: Ja leidsin Gumtreest suisa kolm pakkumist kohaliku suurima fotokaupluste (või siis pigem laborite, sest kaameraid nad mu meelest eriti (üldse?) ei müü) keti Snappy Snaps erinevatesse poodidesse (üks neist Brixtoni oma, viie minuti jalutuskäigu kaugusel) – ma arvan, et nad maksavad küll liiga vähe, aga proovida ju võib! Et hoidke siis veel rohkem pöialt 😉

5 thoughts on “Ma pole surnud…”

  1. Tunstall Lane, tuubist üle tee ja otse edasi. Subway kõrval vist, igatahes kuskil selle lähedal.

    Ja seda ütlust ma tean ka… Aga ma olen siiski täiesti kindel, et paljudes muudes kohtades on parem, kui mu praeguses töökohas 😀

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top