Feb 142009
 

Mees läheb kell üheksa korraks sõbrale appi ja arvab ennast poole üheteistkümneks kodus olevat. Enne äraminekut annab veel naisele korralduse kätte, et selleks ajaks, kui ta koju tagasi jõuab, olgu pomelo puhastatud ja sekspesu seljas.

Kuna naisel, kel iseenesest on valentinipäevast kui sellisest juba aastaid sügavalt ükskõik, pole hetkel midagi paremat teha, laps magab ammuilma rahulikult ja tõsi on ka see, et pärast lapse sündi pole neid seksikaid rahulikult omaette olemise õhtuid ühtki olnud (seksi jaoks näpistab ikka aega, eks, ega kuival ei ole – lihtsalt seda rahulikult võtmise ja teineteise nautimise aega pole siiani leidnud), võtab ta tõepoolest sõnasabast kinni, panebki korseti (jajaa, korseti! Üksinda!) selga, kummiga sukad jalga, lõhnastab ennast ja paneb isegi küünlad põlema (sest no kui on sekspesu, peab ju ometi olema romantika, pealegi – mis sa keset talve pesuväel korteris ikka muidu ringi jooksed, soe peab olema).

Mees helistab kell üksteist ja teatab, et ta ei tulegi koju – sõbral olevat klubis ainult üks baarmen tööl ja seega abi vaja. Naine üritab küll vihjata, et pole ehk kõige õigem ajastus ning kaotus on peamiselt mehepoolne, aga mehele ei paista see kohale jõudvat.

Ainus lubadus, mille naine saab, on see, et “mees võib ehk enda kasimiseks korra kodust läbi tulla, aga võib-olla saab ta seda ka klubis teha” – nojah, ilmselt mahuks kasimise vahele üks kähkukas kah, aga hetkeolukorras poleks see päriselt SEE.

Olukorda sõna-sõnalt lahti seletama naine mehele siiski ei hakka, sest üllatuse kui sellise mõte on eelneva peale juba nagunii kadunud ja meeleolu samamoodi.

Nii see naine siis istub üksinda ja mõtleb, kas nutta või naerda. Ei oska nagu kumbagi teha.

Ürita siis veel mehele üllatust teha või mis. Ega vist enam ei ürita küll…

EDIT: Mees tuleb tõepoolest koju, heidab üleslöödud naisele ükskõikse pilgu, teatab hajameelselt: “Anna andeks, kallis, mul polnud üldse niiviisi plaanis”, viskab kõik riided diivanile hunnikusse ja kiirustab duši alla. Isegi mitte ühte heakskiitvat pilku ega ettepanekut kähkukaks. Selle peale ei oska naine muud teha, kui nukralt teise tuppa minna, sekspesu mugava hommikumantli ja villaste sokkide vastu vahetada ning tõdeda, et selliste üllatuste tegemise isu on tema jaoks nüüd küll väga pikaks ajaks kadunud.

  9 Responses to “Sihuke lugu”

 1. sellise asja nimi on pikaajaline kooselu.
  PS. endal 7 aastat mehega koos ja selliseid asju juhtub ikka vahel.

 2. Aww, vaesekene…

 3. Me oleme aasta ja üheksa kuud koos olnud, sellest aasta ja seitse kuud koos elanud – ei liigitaks seda just eriti pikaajaliseks kooseluks.

  Rents, muide, nüüd sisustab mu õhtut metsiku seksi asemel sinu ilusate inimeste blogi ;)

 4. see on ju jõhker ! minus tekkis kättemaksuhimu, jah sinu eest tahax mölakale midagi keerata nii et ta kiunux. imetlen su leebust.

 5. Sellised asjad on nördimapanevad küll. Kogesin eile miskit sarnast. Armas inimene juba hommikust saadik helistas, et rääkida, kui väga tahab mulle külla tulla, aga enne teeb selle asja ära ja siis kohe tuleb. Aga neid asju kuidagi kogunes uusi, lõpuks ta siis miski pool 12 jõudis, ise üsna joobes olekus. Aga ta saab andeks, sest see kui ma ei ole tema peale selliste asjade pärast pahane, ei tähenda tema jaoks õnneks, et nii võibki. Ja seda tasakaalustavad muidugi mitmed algselt lubatust ootamatult paremad olemised ja tegemised.
  Üllatustest veel – olen ka mõelnud milline tohutu kunst see on. Üllatus peab olema midagi erilist, aga samas ei tohi ka liiga hoogu minna, et mitte lõpuks ise “peksa saada” kui teine miskipärast ei ole sel hetkel samal lainel. Samas mulle meeldib kui mees viisakusest kaasa mängima ei hakka. Lõpuks enam ei saakski aru, mis talle päriselt meeldib.
  Üldisemalt selle tendentsiga, et see mida meespool ütleb, ei ole veel plaan, isegi kui see nii kõlab, olen ma juba peaaegu harjunud. Ma siis ei pea enda käitumise ja tähelepanemata jätmiste pärast ka põdema. Me ei ela muidugi hetkel koos ka. Siis oleks vist keerulisem.

 6. Ma ei andestaks iial. LAHUTUS! Miks rohkem detaile ometigi blogisse ei panda:@ Tahaks saada ikka pilti kaa, et kui seksikas ikka oli siis rõivastus! Ja mitu päeva mees nüüd karistuseks kuival on? Krt, ma ütlen – detailid, detailid! :)

 7. Ma kardan, et pildilolev meik võis olla üks neist asjadest, mis mehe ära hirmutas :D

 8. Tema nägi tol õhtul selline välja, nii et…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.