Apr 112009
 

Seda me teadsime, et Tallinn-Tartu täistunni ekspressides on wifi. Seda me teadsime, et Tallinn-Tartu kiirrongis on nüüd ka teises klassis wifi. Küll aga ei teadnud me seda, et igas suvalisel liinil sõitvas Sebe bussis on wifi.

See on juba üks konkreetne point, miks eelistada Sebet teistele firmadele :) Pärnusse teatavasti rongid ei käi.

Üldiselt ma küll arvan, et minu säästuläpaka wifi vastuvõtja on nii puss, et ei leia bussi wifit üleski… Ja Mehe läpaka aku peab kaks minutit. AGA. Just täna õnnestus meil täiesti juhuslikult istuda bussi keskmise ukse ette. Ja juhtumisi on selle istme taga kontaktid. Udupeen või mis.

Ja kuna keegi nädalavahetusel blogi ei kirjuta, siis pean seda ise tegema. Kui tasuta wifit pakutakse, tuleb ometi ära kasutada!

Aga ma nüüd loen oma raamatupidamise aluseid edasi. Või arutan Mehega aiakoristusplaane. Või tissitan last. Märk on maha jäetud, võin rahus muude asjadega tegeleda.

Jõudsime just Viljandisse :)

  3 Responses to “Otseühendus Sebe bussist”

  1. Pärnu-Tallinn Sebe bussil on ainult 19.45 bussil wifi (6)

  2. mis mõttes Pärnusse rongid ei käi? käivad küll, Tallinnast Rapla kaudu. ainult et neis pole wifit ja loksuvad hirmkaua :)

  3. Nojaa, aga sellest on vähe abi, kui ma Tartus elan…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.