May 082009
 

Teatavasti käisime me plika kolme kuu sünnipäeval stuudios pildistamas ja lubasime poole aasta sünnipäeval jälle minna. Otse loomulikult ei vaevunud ma aga aega kokku leppima enne, kui sünnipäevani oli jäänud vaid nädal ning meil vedas lihtsalt täiega, et üks maikuu ainsast kolmest vabast ajast oligi juhtumisi Plika sünnipäevahommik.

Seekord oli veel raskem lemmikpilte välja valida, seega palun kohe ette andeks, et sarnaseid pilte nii palju sai. Mul on ju ometigi maailma kõige armsam laps ;)

(Jajaa, ma tean, et selliste avaldustega ma kanaemastungi, aga no poole aasta sünnipäev, eksju, see on tähtis päev, selle puhul võib tavalisest rohkem pilte olla küll :P )

Ja ärge hammast kahe silma vahele jätke, esimesel pildil on täitsa hästi näha :)

  6 Responses to “Kuus kuud!”

  1. nöustun täiega, et see on maailma armsaim beebi!

  2. isa nägu tüdruk!

  3. nende piltide koha pealt tuletaksin ma nüüd sulle meelde, kuidas sa rase olles kõikidele rääkisid, et kui riputad orksi (või kuhuiganes) üle viie pildi oma tulevasest lapsest, palun virutagu keegi sulle panniga pähe vms, ehk tuleb mõistus koju (tglt mitte eriti efektiivne meetod mõistuse kojukutsumiseks, peaks ütlema). Nojah siis… ;)

  4. Jajaa, ma mäletan väga hästi – oleme erinevate inimestega selle üle korduvalt nalja teinud.

    Aga noh, ma olen ülimalt õpetlik näide – MITTE KEEGI ei pääse OMA tite vaimustusest!

  5. Väga armsad pildid.

  6. Mo meelest on see pilt nii lahe (üheksas vist), kus tundub nagu oleks plika käpiknukk – istub mehe põlvel ja näha on, kuidas mehe käsi läheb plika selja taha. :-D

    Aga loomulikult on muud pildid ka imetoredad. :-)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.