May 082010
 

…lauda siis ka kasutada, kui käru lamavas asendis on. No ja põhimõtteliselt on praegu kinnituspoldid keskmistes aukudes, lauda annab vajadusel veel natuke kärust kaugemale tuua, kui peaks vajadus tekkima. Eks augustis vaatab :P

 CIMG0440

  4 Responses to “Vastuseks Kessule: saab vist ikka”

  1. ah, ostke kohe kaksikutekäru :P

  2. Ei iial! Ma ei viitsiks elu sees sihukese laia käruga manööverdada! :D Õnneks leidsime laua näol alternatiivi, seda on kerge küljest ära võtta või üles kinnitada… Tunduvalt parem variant.

  3. Ei tea kas nii vaikesel on jaksu, et seal laua peal rohkem kui minuti seista… Ma ennustan, et jargmise kevadeni kannad titte linas ja plika on vankris :)

  4. Meil seisis kahene väga kenasti. Kui enam seista ei jõudnud, siis istus ja lükkas jalad käru alla korvi. Ükskord juhtus ainult nii, et ta jäi istudes magama ja ta vajus külili teeserva. Õnneks oli seal pehme muru ja ta isegi ei ärganud kukkumisest üles. See oli ka ainus kord, kui pidin lina välja otsima.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.