Jul 042010
 

Neljapäevasel kokkusaamisel said mõned asjad selgemaks, ühtlasi paraku ka see, et praegu ei tule püsivast kolimisest midagi välja. Sellega seoses on vaja leida võimalikult kiiresti ja odava raha eest suvaline üürikas kaheks kuni neljaks kuuks – lihtsalt selleks, et omaette saada, muidu läheme siin kõik hulluks. Ütleks, et erilisi nõudmisi pole, samas ei kujuta päriselt ette ilma pesemisvõimaluseta või pesumasinata – saaks ju kõike seda vanemate juures teha, aga mis elu see oleks. Mööblit meil Tartus mingil määral on, häda pärast saaks selle ära tuua, samas oleks kahtlemata mugavam, kui oleks juba olemas, ei peaks jamama hakkama.

Aga kes on see loll, kes üüriks suvel Pärnus hästi odavalt ja lühikeseks ajaks? Kedagi ei huvita, et meie ei tulnud siia suvitama – fakt on see, et vajame eluaset maksimaalselt pooleks aastaks, loodetavasti aga mitte rohkemaks kui paariks kuuks. Suht surnud seis.

Meil on hetkel ainult üks variant – sugulaste kaudu, seega ilma vahendustasuta, 2000 kr kuus. Aga pagan… Meil on rahaline seis nii õrn, et kuidagi ei taha/kannata nii palju maksta.

Kui peaks leiduma mõni pärnakas, kes tahaks meid südameheadusest aidata ja oma miskipärast tühjalt seisva kinnisvara mõneks ajaks korralikule ja usaldusväärsele perekonnale hirmus odava raha eest üürile anda, siis pakkuge aga ;)

(Ja pst… Ausalt pole vaja mõnitada, et me naiivselt suvepealinnas keset suve sihukest diili üritame leida. Küsija suu pihta ei lööda!)

  3 Responses to “Otsime ajutist odavat üürikat Pärnus”

  1. Otsida võib muidugi alati ja edu selles, aga kahetoalise eest 2000.- pole teps mitte palju küsitud.

  2. Aga kas ma olen vastupidist väitnud? Ma ütlesin, et see on meie hetkeseisu arvestades kallis, mitte et korter poleks seda väärt…

  3. tudengikodu.org on üks hea odav koht, kust kortereid leida. Kahjuks seal Pärnusse ühtegi varianti ei olnud.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.