Feb 272011
 

CIMG3220

Näete, kuidas kraan läigib? :P Aga vann on selle eest küürimisest hoolimata kole ja kollane. Ja ma juba vahepeal mõtlesin, et võiks ikka vanni alles jätta, aga siis uurisin, kuidas oleks võimalik puhastada või taastada – emailimine ei aita eriti kauaks, plastsisu panemine kah ei ahvatle… Päh.

Aga tegelikult ma tahtsin hoopis oma käsitööle tähelepanu juhtida. Juba pikemat aega oli isu koledad plastmassist seebikarbid omaloomingu vastu välja vahetada. Heegelnõel ootas pliiatsitopsis, aga kilekottide lõikamiseni ei jõudnud kuidagi. Kui ma nädal-paar tagasi teist poolt koristasin, leidsin asju sorteerides Londonis valmis tehtud “lõnga”koti ja heegeldasin samal õhtul suurest rõõmust kaks seebialust – käteseebile ja sapiseebile. Nüüd oleks vaja veel kööki ka üks teha…

  6 Responses to “Pilt kah”

 1. Mina tunnen oma vanast malmvannist puudust. Umbes kuu aega enne seda kui teada sain, et beebi tulemas, vahetasime veeavarii tõttu hädaremondi käigus vanni välja dušinurga vastu. Ilus dušinurk küll, aga eriti nüüd – beebiga tunnen vannist puudust. Ja malmvann on mu lemmik. Raske, stabiilne, kindel :) Sellist enam naljalt tagasi ei saa, tundub. Polnud küll päris kollane ja kõlbmatu, kuigi värskendamist oleks vajanud ehk tõesti.

  Miks arvad, et uus plastsisu oleks paha mõte? Kas ainult plasti puhastamisiseärasuste tõttu või veel mingid põhjused?

  Miks sa arvad

 2. Soovitan soojalt – kui vähegi kannatab, siis ostke uus vann kui vana taastada ei kannata. Ausalt, te hakkate sellest puudust tundma.

 3. Taastada kannatab küll – vann vannis, plastsisuga. Ega need uued vannid paremad pole, plekk ja plast vist põhiliselt?

  Meie vannis ei käi, st selles mõttes ise puudust tundma ei hakka, see on kindel. Dušikabiine vihkan – liiga palju küürimist. Mõtlesime ehk muretseda duši aluseks sellise kõrgemate äärtega nurga, mis oleks nagu iseenesest väike vann – lapsi saaks sellises vabalt vannitada. Plussiks võrreldes tavalise vanniga ruumi kokkuhoid ja vähem pinda, mida küürida .P

  Ah, ei tea, eks mõtlemisaega veel on.

 4. Tegelikult on vannil vannis üks äärmiselt oluline pluss. Kuna malmvannis jahtub vesi kiirelt, siis uue sisu paigaldamisel tekib plasti ja malmi vahele selline vahekiht, mis oluliselt pikendab sooja vanni ja pealegi nahal parem vastu sooja plasti, kui alalõpmata jahtuvat malmi. Kena kah.

 5. Mhm, ma selle termoefekti kohta lugesin ka foorumitest. Ja emal on selline – kasutamise ja puhastamise koha pealt pole midagi ette heita, lihtsalt plastmass kui selline…

  Ühesõnaga – ma vaatasin nende kodulehte, nüüd pakutakse ka emailimist. Eks saab veel aru pidada (nii omavahel kui asjatundjatega), enne suve ju nagunii remonti ei tee.

  Mingi vanni variant peab igal juhul jääma, just laste pärast.

 6. […] 2011. veebruaris pärast pisukest sättimist selline: […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.