Jul 192011
 

kotidMõtlesin, et peaks läpakale ikka mingi koti ka ära ostma, no selle õhukese, sleeve‘i. Ma küll väga palju ringi ei rända, aga kui minek on, siis tahaks kindlasti ilusasti kaitsta.

Vaatasin Eesti poodide netilehtedel ringi, leidsin kaks lemmikut, üks maksis €19, teine €29… Siis tuli pähe eBaysse vaadata ja otse loomulikult leidsin ma sealt palju ägedamad kotid £6.80 eest :P Nüüd pean ainult ära otsustama, kumba tahan. Mõlemad meeldivad väga!

Ahjaa, veel üks pluss uue läpaka kasuks, mida olen unustanud eelmistes postitustes mainida – säästuläpakas ei suutnud teatavasti üldse wifit välja võtta, pidin talle selle jaoks eraldi USB junni ostma. Polnud küll eriti kallis ega suur, aga ikkagi tüütus. Nüüd pole seda enam vaja. Ja aku peab pikalt. Nüüd on jälle tõepoolest võimalust ja mõtet läpakat kuskile minnes kaasa võtta – kerge, vastupidava akuga ja leiab wifi üles kah :P

  9 Responses to “eBay võlusid taasavastades”

  1. ebay on täielik "nuhtlus". kui midagi vaja või tahan, siis esmalt vaatan mitme rahaga selle ebayst saab :) ei taha mõeldagi, kui palju Eesti kaupmehel minu raha saamata on jäänud :D

  2. Eiiii! Etsy.com on sellisteks asjdeks, seal võib lolliks minna, kui ägedaid ja ilusaid asju tehakse. Jah, ka sleeve'e.

  3. Vaatasin Etsyst ja ei leidnud midagi, mis oleks nii palju meeldinud. Nii et jääb eBay :P Aga valida pole endiselt suutnud.

  4. Lilledega on väga ilus, aga lepatriinudega on lõbusam. Kui mina peaks valima, siis valiksin triinud :)

  5. Telli mõlemad ja müü üks mulle maha :)

  6. Kusjuures sellele järeldusele jõudsin ma ise ka – tellin mõlemad ja kui päriselt käes, suudan ehk meeldivama välja valida, teise saan kindlasti kellelegi maha müüa.

  7. Et kui see lilledega sulle veidi vähem meeldib, siis ma olen kindel ostja – nagunii pean silma peal su blogil :)

  8. Mulle meeldib just lilledega rohkem. :D

  9. […] juulis €19.82 eest kaks läpakakotti ja avastasin septembris, et olen tünga saanud. Kuu hiljem […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.