Õudustase 117 edukalt seljatatud!
Leiva küpsetamine jäi öösse, pean veel pool tundi aega surnuks lööma – vaatame, kas saab veel mõne taseme võrra edasi, Nadja on vist juba 125-ga ühel pool 😛
Õudustase 117 edukalt seljatatud!
Leiva küpsetamine jäi öösse, pean veel pool tundi aega surnuks lööma – vaatame, kas saab veel mõne taseme võrra edasi, Nadja on vist juba 125-ga ühel pool 😛
Kurja, ma ei saa mingist 31st või 32st tasemestki edasi. 125 tundub väga ulmeline!
Seal vahepeal ongi mingid blokilevelid. 30 kandis ja siis uuesti 50 kandis. Kui neist üle saab, siis on edasi jupp aega lahedat tegemist kuni järgmiste suuremate blokkideni.
Ma hetkel 105 ära teinud ja ootan sõprade abi edasisaamiseks. Aga õnneks hakkab vaikselt kopp ette tulema ja niiväga hullult enam mängida ei viitsigi. Mul see hea asi ka, et kuna eriti sõpru ei mängi, siis saavad elud ikka mõistlikult ruttu otsa ja saab arvuti tagant minema 🙂
*ülbab vaikselt*
… käsil viimane hetkel saadaolev level nr 155…
edu, muideks.
kui see mäng midagi muud ei õpeta, siis kannatlikkust igal juhul. 🙂
Hehe. Ongi hea, kui teada saan, kus maal teised on, see motiveerib edasi rühkima 😀
Ma istun nädal vist juba 55´ndal 🙂