ÄRA TEGIN!!!

Õudustase 117 edukalt seljatatud!

Leiva küpsetamine jäi öösse, pean veel pool tundi aega surnuks lööma – vaatame, kas saab veel mõne taseme võrra edasi, Nadja on vist juba 125-ga ühel pool 😛

5 thoughts on “ÄRA TEGIN!!!”

  1. Seal vahepeal ongi mingid blokilevelid. 30 kandis ja siis uuesti 50 kandis. Kui neist üle saab, siis on edasi jupp aega lahedat tegemist kuni järgmiste suuremate blokkideni.

    Ma hetkel 105 ära teinud ja ootan sõprade abi edasisaamiseks. Aga õnneks hakkab vaikselt kopp ette tulema ja niiväga hullult enam mängida ei viitsigi. Mul see hea asi ka, et kuna eriti sõpru ei mängi, siis saavad elud ikka mõistlikult ruttu otsa ja saab arvuti tagant minema 🙂

  2. *ülbab vaikselt*
    … käsil viimane hetkel saadaolev level nr 155…
    edu, muideks.
    kui see mäng midagi muud ei õpeta, siis kannatlikkust igal juhul. 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top