Dec 112012
 

Kui on õhtu, mil midagi teha ei viitsi, tuleb ette võtta järjekordne hooaeg modelle – UK kuues, sest esimesed viis on kättesaamatud.

Kui tuleb magusaisu, on täiesti normaalne kell üksteist õhtul õunakook ahju pista :P

Kuna ma panin väiksema plaadi koguse vormi, tuli kook paksem, poole tunniga läbi ei küpsenud ja õuna hakkasid pealt veidi kõrbema… Aga noh, pole väga hullu.

IMG_4078

Gossip Girli värske osa ootab kah (eelviimane, saate aru!), peaks vist Abikaasa üles ajama, sest üksi vaatamine oleks ebaõiglane. 12h und on ju piisav küll või mis :P Just paras enne tööle minekut natuke mõnuleda, süüa ja sarja vaadata :P

  4 Responses to “Täiesti normaalne ju”

  1. Eesti vikerraadiost öeldi, et nyyd oleks nagu Eestis ka vöimalik neti kaudu vaadata tasuta filme. Mind huvitab, kuna möni aeg aastast olen seal. Kas teate midagi sel teemal vöi on teil tuttavaid, kes teaks.
    Tänan.

  2. minu arusaamist mööda räägiti eile sellest, et avati eesti fillmide infosüsteem http://efis.ee/, kus on üleval muu hulgas üleval ka KATKENDID. terveid filme ei ole, sest siis peaks seda infosüsteemi üleval pidav asutus maksma autoritasusid, milleks neil raha ei ole. tasuta on info filmide kohta.

  3. Eesti TV filmiarhiivi ma tean, aga ma mötlesin välismaa filme. Kas saab kätte UK toodangut ja teisi.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.