Intrigeeriv ja ärritav Gossip Girl

Vaatasime just Gossip Girli eelviimase osa ära. Einoh, põnevust oskavad nad tekitada küll. Barti ja Chucki vastasseis sai küll mu meelest äärmiselt labase lõpu, oleks midagi palju elegantsemat oodanud – aga ega ju ei tea, äkki tuleb viimases osas veel mõni ootamatu pööre.

Viimase osa spoileri vaatasin ka ära ja noo, eks ma ootan huviga. Pidavat olema kahetunnine, aga oli mingi jutt, et alguses sarja tegijad ja näitlejad meenutavad vanu osi… Mis see tähendab siis, et esimene tund aega ongi sihuke jutustamine ja päris tegevus on ikka tavapäraselt tund aega pikk? No eks ole näha.

Aga jah, väga tahaks teada, kuidas nad siis kõik need otsad kokku seovad. Ja eelkõige muidugi seda, kes on Gossip Girl. Ma isegi ei oska arvata, ükski tegelastest ei tundu piisavalt tõenäoline.

Kokkuvõtvalt – muidu päris tore sari, aga mida hooaeg edasi, seda suuremaid idiootsusi välja mõeldakse. Ühest küljest ahhetad kogu aeg, et I didn’t see THAT coming, teisest küljest jälle muutub kogu see värk järjest ebausutavamaks. Eriti ärritav on see, kuidas nad tegelaste iseloome vastavalt vajadusele ümber kirjutavad. Lily, Bart, Serena, Blair, Ivy – vaheldumisi kirjutatakse nende tegevus täiesti idiootseks ja nõmedaks, siis jälle otsustatakse, et on aeg neile hea käitumine kirjutada ja muutuvad normaalseteks. Et siis mingi aja pärast jälle nõmetsema kukkuda. No inimesed muutuvad küll, aga et kogu aeg nii drastiliselt edasi-tagasi…

Ühesõnaga huvitav, aga ebausutav. Nii et hea on, et ära lõpetavad. Muidu läheks asi veel hullemaks ja lõpuks kõik seksiks tõesti kõigiga 😀

3 thoughts on “Intrigeeriv ja ärritav Gossip Girl”

    1. Jaa, see on üks suur lemmik, meil praegu suur ikaldus, sest nii Revenge kui Castle on jõulupuhkusel, Gossip Girl saab läbi ja siis polegi midagi “jooksvat” vaadata enne uut aastat. Võtsime My Family ette, kuuendast hooajast alates vaatamata, aga pole kuidagi praegu selle tuju… Mitte et meil oleks ülearu aega koos midagi vaadata, õhtuti ta nüüd ju magab.

      1. Siis muidugi. Endal oli ka suur bummer kui pyhap2eval Revenge ei olnudki. Ma pole muidu suur seriaalide vaataja aga vahel kohe tuleb mingi lemmik ja siis j22n seda andunult j2lgima. Eelmine oligi Lost. Ka yks hea tundub olevat Scandal aga pole kuidagi j2rje peale saanud.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top