Võrratu reede

Mõtlesin, et teen täna põrandad puhtaks, siis on nädalavahetusel hooleta. Nii et terve elamine sai jälle üle pühitud ja pestud. Vannitoas ja köögis küürisin tibake mujalt ka, lõpetuseks käisin ise pesus.

Oh, kui võrratult hea nüüd olla on! Küpsetasin hommikul uue leiva ja sõin seda just, sai imeliselt hea – nagu kahtlustasin, oligi vaja tibakene rohkem suhkrut. Mmm! Ja magustoiduks söödud äärmiselt küps banaan maitses ka kuidagi eriliselt hästi. Võib-olla on see lihtsalt üldine rahulolu, mis nii hästi maitses. No ja ma olin näljane ka 😛

Nägin vannituba küürides nurgas seisvat koridorist üle jäänud PVC-katte rulli, mis augustist saati maha panemist ootab. Mõtlesin peale remondi lõppu selle viimaks ära teha. Siis turgatas, et ehkki suurt remonti pole vannitoas mõtet teha, siis nipet-näpet mõnusamaks olemiseks võib ju ikka. Abikaasa tuttav oli nõus selle ka teiste asjade seas ära tegema. Nii et kõik värvitavad pinnad värskelt valgeks – seinte ülemine osa, lagi, torud, seinakapp. Vanni emailib ära, kraanikausi kohale ostan uue peeglikapi. Vanni kohalt saab selle seina korda teha, kust boiler maha võeti – sellest jäid augud, mis on praegu kleepsuga varjatud. Segistil tuleb katkine duši osa ära vahetada (vbla ka terve komplekt, eks näis, kuidas võimalik on), pesu kuivatamiseks tahaks vana logiseva seinakuivati asemele lahti tõmmatavate nööridega variandi panna. Ja välja lõhutud ahju endise siibri augu varjamiseks nagi. Valgustusele peab ka mõtlema – praegu on hämaravõitu. No ühesõnaga, võimalikult vähese rahaga võimalikult ilusaks. Miks ma sellele küll varem ei mõelnud! Kui kõik tehtud, peaks see vannituba meid kenasti teenima, kuni on ükskord võimalust põhjalikult ette võtta ja kõik nullist teha. Ma olen väga elevil!

Homseks lubab jälle ilusamat ilma, teeme vist lastega turu-raamatukogu(-jäätisekohviku) tuuri.

Elu on ilus 🙂

3 thoughts on “Võrratu reede”

    1. Vaatasin nüüd saate ära, et äkki on midagi uut. Aga just sellesama Hansgrohe duši ma eile välja googeldasingi. Et jah, see on mul juba ostunimekirjas 😛 Ja praegu mõeldes ma TÕESTI ei saa aru, miks ma juba AMMU dušipead välja ei vahetanud. Kohe sisse kolides! No siis SEDA pead ilmselt veel ka polnud.

      Köögisegistil on meil see otsa keeratav jubin olemas, aga vannitoas mitte. Sealne segisti on suht vana, ma pean uurima, kas sobib üldse. Kui sobib, panen sinna ka.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top