Tahan Luksemburgi!

2012. aasta mais käisin esimest korda Marisel külas, toona läksid piletid maksma kokku ca €100. Algselt arvasin, et saan €70-ga hakkama, aga lõpuks jäi Frankfurt-Lux bussipiletite ostmine nii viimasele minutile, et mõlemad otsad maksid €5 asemel €20.

Vahepealse ajaga on Maris ennast Luxis kenasti sisse seadnud ning kuna tal on nüüd kõige vaimustavam elamine, leppisime kokku, et sel kevadel pean kindlasti uuesti külla tulema. Isegi töö juures sai aasta alguses mainitud, et lisaks jaanuari reisidele on üks plaanis ka kevadel.

Siis aga muutus meie pere elu-, töö- ja rahaline korraldus, mistõttu igasugused reisid ei tule lähiajal kohe sugugi kõne alla. Ma täitsa leppisin sellega… Kuni nüüd jälle Marisega rääkima hakkasin. Sest ma nii kohutavalt tahaks ikkagi minna ja Marisel on lihavõtete ajal veidi pikemalt vaba ja lennupiletid pole muidugi nii odavad, kui olid kaks aastat tagasi, aga mitte ka üle mõistuse kallid. Lisaks selgus veel hiljuti, et kui ma sel aastal üldse reisida tahan, peab see juhtuma enne maikuud, hiljem enam suure tõenäosusega pikemalt Pärnust ära ei saa.

Ehk et põhimõtteliselt oleks see selle aasta ainus võimalus puhkuseks. Nädal kevadises Luxis koos Marisega. Maksma läheks see lõbu mulle umbes €150. Nüüd on ainult küsimus, kust ma selle raha leian.

Mul on kuue päeva pärast 30. juubel, mis oleks ideaalne variant paluda kingituseks panust reisifondi. Noh, seda eeldusel, et ma teeks mingi suurema peo. Aga ma ei tee 🙂 Väga vähesed on tulemas ja nendega on kingisotid juba selged, raha küsida ei saa kelleltki.

Igal juhul ma otsustasin, et ma lähen Marisele lihavõteteks külla – et ma leian selleks vajalikud vahendid. Ja kuna ma olen oma soovi universumi poole teele saatnud, siis ma loodan, et see ka täitub. Ükskõik, mil viisil. Lotopilet on igatahes kolmapäevaks ostetud 😀

3 thoughts on “Tahan Luksemburgi!”

  1. Kui vähegi raatsid, siis ole nii kena ja kirjuta palun kuidas sa nii odavalt Luxi saaksid? Ma pean augustis Prantsusmaal pulmi ja tahaks väga enda sõbrad võimalikult odava rahaga Luksemburgi saada, et neile ise järgi minna, aga seni on nad kõige odavama variandina leidnud Frankfurti mineku. Nii kaugele ma aga ise minna ei saa 🙁

    Nii et kui sul on häid nippe jagada, siis ma olen üks suur kõrv 🙂

    1. Aga ongi Riia-Frankfurt-Lux. Kaks aastat tagasi sai Tallinnast, enam mitte. Ryanair ja siis Flibco buss 🙂 Kõik ülejäänud variandid on hirmsamal kombel kallimad.

  2. Ah jah, sa oled ju Pärnust, siis on Riiga lühem maa 🙂
    See Ryanair kurivaim ajab mind närvi 😀 Ma kasutasin seda kogu aeg ise Eestis käimiseks ja nüüd tutkit 🙁 Pean läbi Brüsseli reisima.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top