Aug 202014
 

Walking on pood, kuhu ma satun väga harva. Shoppan noil päevil peamiselt Kaubamajakas ning isegi kui kesklinna satun, jääb ette pigem Port Artur 2.

Allahindluste ajal minu numbrit enamasti pole, aga Walking üllatas juba eelmise suve lõpus meeldivalt. Ja täna juhtus täpselt sama – suured allahindlused, 41 number üllatavalt hästi esindatud. Kõik ei meeldinud ja kõik ei sobinud, aga kaks paari kingi täitsa sain.

Suve algul musti lahtiseid kingi otsides leidsin ainult ühe vastuvõetava variandi, mis oli küll mu maitsele veidi liiga bling, aga ajas asja ära. Olin rõõmus, et need vaid €15 maksid, sest nii pole kahju, kui uued ja paremad leiaks.

Täna siis leidsingi. Jana ja antishokk ehk üsna kvaliteetsed ja mugavad – Riekeriga muidugi ei anna võrrelda, aga üle keskmise ikkagi. Terve poe peale oli neid kingi täpselt üks paar ja see oli number 41. Poole võrra allahinnatud, maksid €22.50 :) Neti pildil on konts hästi näha, aga muidu on nad seal üsna ilmetud, nii et pidin ikka õhtul kell üksteist minema jalgu väänama ja pildistama :P

Ideaalsed kingad tööl käimiseks ja 6 cm konts on see viimane piir, millega ennast mugavalt tunnen.

tamaris

2014-08-20 22.23.38

Lisaks leidsin mustvalged Tamarise plätud, mis olid €39 pealt alla hinnatud €23.99-le – eelmiste kingadega võrreldes tundub küll, et oleks võinud pigem vähem maksta, aga noh… Mu seitse aastat vanad mustvalged plätud läksid jälle katki ja äkki oleks lõpuks aeg need välja vahetada – karta küll on, et liimin uuesti kinni ja jätan igaks juhuks ikkagi alles, sest need on lihtsalt nii mugavad. Mugavaid plätusid on raske leida – enamasti on need kõvad ja tihti laiad, seega hakkavad loksuma. Uutel on sisetald seemisnahast, nii et need on jalas väga pehmed ja mugavad, ning rihmad pole liiga kitsad ega liiga laiad, täpselt ilusti ümber jala. Ütleks, et isegi mugavamad, kui vanad, aga välimuselt meeldivad vanad vist tsip rohkem :)

No ja kuna mul olid lapsed kaasas (tegime seltskonda oodates aega parajaks) ning ma poes päris tükk aega veetsin, siis ei saanud ma ju Plikale ei öelda, kui ta endale printsessikingad leidis. Polnud teised isegi alla hinnatud, aga maksid €9.90, nii et ma ei näinud probleemi. Oligi kogu aeg jama, kui pidulikumat kinga vaja läks, seni oli ta lihtsalt tavaliste rihmikutega teatris ja lasteaiapidudel käinud, nüüd on tsip parem variant :)

2014-08-20 22.43.15

Mul on plaanis talle sünnipäevaks Aliexpressist mõni koheva seelikuga kleidike tellida (tutu dress), siis ongi sobivad kingad ka olemas :)

Poiss oli aga tüüpiline mees – aina mossitas ja käis küsimas, millal me juba ära läheme :D

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.