Sarjaikaldus

White Collar ja Hart of Dixie said läbi. Revenge ja Bones saavad kohe kah. Järele jääb ainult Castle. Suits on ka tegelikult pooleli, poolteist hooaega vaatamata, aga mulle tundub, et ma ei viitsi.

Vaatasin vahepeal ära 90210 esimesed hooajad. Oli noorteka tuju ja Beverly Hills kunagi väga meeldis. Esimene hooaeg oli täitsa mõnus, aga mind nii kohutavalt häiris, kuidas suurepäraselt läbi saanud vanematele kirjutati hooaja lõpuks sisse suhteprobleemid, mis kasvasid terve teise hooaja ja lõppesid lahutusega. Noorte suhted olid ka nagu Vaprad ja ilusad – kõik sebisid kõigiga ja suur armastus muutus sama kiiresti suurteks probleemideks. Ja kui ma siis netist lugesin, et asi läheb edasi järjest mõttetumaks, jätsin kolmanda hooaja esimese osa lihtsalt pooleli.

Mu eesmärk on küll arvutivabam elu, aga ainult ÜKS sari on minu jaoks liiga vähe. Nii et tuleb mingi uus projekt ette võtta. NCIS? Grey’s Anatomy? Viimane just lõppes ja ma saan aru, et kõik fännid on lõpu pärast pahased. Mul on praeguseni õnnestunud mitte lugeda, mis seal toimus, aga FB feedist oli aru saada, et mitte midagi positiivset.

Ma arvutasin, et kui võtaks emma-kumma sarja ette ja vaataks igal õhtul kolm osa, saaks kogu sarja vaadatud vist umbes kolme kuuga. Vaataks muidugi siis, kui aega ja tuju on, aga nii üldises plaanis, eks.

Noh… Mõtleb selle üle natuke 🙂

36 thoughts on “Sarjaikaldus”

  1. Call the midwife / Prisoners’ Wives on ka huvitav ja hoopis midagi teistlaadi.
   Hästi lihtne ja ideaalne taustaks muudele tegemistele on nt Necessary roughness

 1. Krimkadest hea nt see uus gillian andersoniga ja rootsi bron broen, naistekatest/naistekrimkadest devious maids, varia – shameless. Kui sa pole üldse näinud siis naistekatest grey esimesed hooajad on küll klassikalised must see, aga viimased mitte väga.

  1. Mulle tegelikult meeldiks pigem mitte nii naistekas, vaid selline sari, mida Abikaasaga koos vaadata. Koos on alati toredam 🙂 Aga miks Grey on naistekas? Mul puuduvad haiglasarjadega igasugused kogemused, v.a. jumalik House, see küll polnud naistekas. Greys seksitakse rohkem? Või mis teeb ühest sarjast naisteka? 😀 Ma eile õhtul vaatasin esimesest hooajast mõned osad ära ja üsna tore tundub.

   Ja milliseks see sari siis pärast esimesi hooaegu muutub? Ei taha konkreetselt spoilereid, vaid nii üldiselt. Ma pole veel kindel, kas ma tahan kogu selle asja ette võtta, kuradi palju hooaegu ikkagi. Et kui lõpus räigelt ära vajub… Mulle ei meeldi sarju pooleli jätta, ehkki on ka seda juhtunud. Peale mainitud 90210 läheb sinna ilmselt ka samuti mainitud Suits, varasemast Covert Affairs, mida mina vaatasin vist alla ühe hooaja ja Abikaasa üksi edasi, Weeds ja Dexter vajusid ka lõpus täitsa ära…

 2. NCIS ja Greys Anatomy on põhimõtteliselt väga erinevad sarjad…
  NCIS on rohkem mõrvade lahendamise joonel (suhteliselt vähe romantiliste suhete teemat) ning Grey on just vastupidi. Kuigi seal on muidugi väga palju elude päästmist jms kuid põhiline on ikkagi suhete teema.
  Niiet mis endale rohkem peale läheb…. igav ei hakka kumbagi vaadates, aga Grey on rohkem selline, kus peab ikka järjest vaatama et midagi tähtsat vahele ei jääks, NCIS rohkem one crime at a time sari…

  1. Muidugi on erinevad, üks on haigla- ja suhte-, teine krimisari 😀 Kuna Grey’s Anatomy on lihtsalt hästi popp ja House oli äge, siis mõtlesin, et äkki võiks. Kuna meile meeldivad Castle ja Bones, siis mõtlesin, et võtaks äkki veel mõne krimi. Criminal Minds ja NCIS on kõige rohkem soovitatud ja kuna keegi mulle ütles, et Criminal Minds on neist kahest süngem ja NCISis on vist tiba rohkem suhteteemat, tundus viimane kohasem.

   Mulle väga suured räigused krimis ei meeldi, põnevus on hea, aga ma liiga detailselt ja veriselt näha ei taha. Bonesi algused on muidugi ka tihti räiged, aga edasi on juba puhas, see veel sobib 🙂 Ja natuke suhteliini tahaks krimis ikka ka, Castle ja Bones on ses mõttes super. Aga CSI on samas minu jaoks liiga igav, sest seal on ainult krimi, muud teemat üldse mitte.

   1. Aga Mentalist? Vaadatud? Seal on suht 50/50 see krimi ja suhete asi. Pluss parasjagu huumorit kah.
    Praeguseks juba lõppenud sari aga minuarust täitsa vaatamist väärt kui näiteks Castle, Bones ja White Collar peale lähevad.

    1. Abikaasa nägi seda emal külas käies, talle hakkas meeldima ja vaatas turbokiirusel kogu sarja üksi ära. Mul polnud too hetk viitsimist, ei tundunud nii ahvatlev + peaosaline ei olnud üldse pandav 😀 Ühesõnaga läinud rong.

     Ma tahaks siiski mingit hästi üldist spoileriteta arvamust Grey Anatoomia kohta, kuidas see aja jooksul muutub, naistekast millekski muuks? Ma vaatasin küll eile viis esimest osa ära ja tundus täitsa tore, samas mul pole veel mingit vasikavaimustust ja kui see alla ka käib mingi hetk… Ühesõnaga praegu oleks veel hea hetk pooleli jätta, ei ole liiga palju oma aega investeerinud sellesse. Mida edasi, seda raskem.

     NCIS ei taha üldse tulla, peangi sellega tegelema ja mingi teise variandi leidma, mis kiiremini kohale jõuaks, tahaks siiski natuke vaadata ja tunnetada. Popcorn Time’is krt esimesi hooaegu ei ole.

     Aga kui keegi oskab võrrelda, siis mind huvitaks Criminal Minds vs NCIS – mis põhilised erinevused on, kumba pigem soovitaks.

     1. Grey on kogu aeg suhtedraama, aga ta muutub selles mõttes, et peaaegu iga hooaja lõpus on mingi õnnetus ja palju surma 😀 Nii et kui tahad vaadata midagi sellist, kus kõik on tore ja rõõmus, siis ei soovita.
      Aga ise soovitan pigem Criminal Mindsi, sest minu arvates on NCIS lihtsalt igav. Aga samas on minu jaoks sarimõrvarid ja kogu see psühholoogia seal taga hästi huvitav. Ja ta on ka lihtsalt põnev, sest päris palju on selliseid veidraid asju. Aga jällegi, ma olen ise palju sarimõrvarite kohta lugenud ja see on minu jaoks lihtsalt väga põnev teema.

     2. NCIS on minu üks suuri lemmikuid. Parajalt krimi ja lahedad tegelased ja selliseid häid humoorikaid kilde ikka lendab. Eriti nendest hooaegadest, kust Ziva mängu tuleb. Romantiliste suhete pool on seal ikka suht nõrgalt esindatud, nii et seda poolt oodata ei tasu.
      Criminal Minds on minu jaoks natuke liiga psühh ja õõvastav. Eks ma ikka aeg-ajalt vaatan, aga seal on kurjategijateks ikkagi ju enamasti vaimselt väga haiged inimesed, kes haigeid asju teevad.
      Ehk siis NCIS on pigem selline kergem humoorikam põnevust sisaldav meelelahutus ja Criminal Minds on selline süngem ja tõsisem variant. Kellele mis rohkem istub.

     3. Mulle meeldib Criminal Minds rohkem. Paremini välja töötatud karakterid, huvitavamad juhtumid jne. Ja seal on ka ikka suhteid natukene. No mitte päris 50/50, aga natukene ikka. NCIS on ka tore, aga pigem esimesed hooajad. Kui Criminal Minds pole ajaga mu jaoks halvemaks muutunud, siis NCIS küll. Kuidagi kordab end.

 3. No kurja küll. Revenge’i FB leht jagas üht uudist, kust jäi täiesti mulje, et viies hooaeg tuleb ka. Ma siis imestasin, et mida paganat, lugesin selguse saamiseks FB kommentaare, kus ikka räägitakse, et canceled… AGA keegi kirjutas täiesti lampi Revenge’i teemalisse kommentaariumisse, et tema on siiani pahane, et Grey Anatoomias nüüd …. ära tapeti (ma viisakusest siia nime ei pane, äkki keegi siin loeb, kes ei taha teada). Nii palju siis spoilerite vältimisest. Ma olen nii kuri, et kaalun sarja vaatamise hoobilt pooleli jätmist 😀

 4. See peab ikka ülitolerantne mees olema kellega greyd vaadata 😀 see on 100% naistekas, täiesti erinev housest. See on puhas suhtedraama, nagu the o
  C. Täiskasvanutega 😀 sihtrühm on armuvalus teismelised jms, kes täiega fiilivad sealseid valusa armastuse pihta käivaid monolooge. Mina ka – olen üles kasvanud murtud südame kõrvale grey soundtrack kuulates ja tsitaate ahmides 🙂 aga härra paneks enne seeliku selga kui seda vaataks. mehega me vaatame gillian andersoni oma, bron broenit, castlet, survivorit praegu koos 🙂 lauri vaatab kõiki selliseid sarju ja tema soovitab: briti sherlock, person of intetest, mentalist, leverage, dexter. Criminal minds pidi olema ok 4 hooaega ja siis ammendub. White collar on liiga kerge ja titekas. Teile soovutab kõige rohkem mentalisti. (mina neid näinud pole ise)

  Grey olemuse ütleb ära kui kuulad laulu kendall payne from scratch ja loed klassikalist grey monoloog ‘pick me. Choose me. Love me.’ (ma ei saa siia linki panna, aga see tuleb kohe üles.

 5. lauri palus öelda: “grey ei alanud naistekalt, aga keriti väga kiirelt räigeks seebiks, mistõttu ma ruttu lõpetasin vaatamise.” 😀

 6. Ma tahan nüüd Lauriga vaidlema hakata, Criminal Minds on siiamaani ülimalt ok. Ka tulevad ette mõned tegelaste surmad, mõnel määral näitlejaskond vahetud, pinge on kogu aeg õhus. Mulle just meeldivad sellised sarjad, kus iga osa on eraldi vaadatav aga samas mingi ÜHISosa on ka, nt saadakse lõpuks kümnendal hooajal kätte mõrvat, kes tegutses viimati teisel hooajal jne.

  Criminal Minds on kindlalt minu lemmik, ma jätsin pausi sisse peale teise lapse sündi (siis lõpetasin ka Dexteri vaatamise, sest igasugused rõlgused hakkasid vastu) aga CM on PIGEM ma ütleks psühholoogiline, otseselt mingeid jälkusi ei näidata. Jube on küll, aga mõnus.

  Meheliku arvamuse poolest on Criminal Minds ainuke sari, mida mu mees vaatab 😛

 7. Mehega koos vaatamiseks soovitan ka Bron/Broenit ja Gillian Andersoni The Falli. Grey nüüd küll meestele midagi ei paku (no minu mees küll ei viitsinud arvet pidada, kas kõik on juba omavahel maganud või mitte 😀 ).

 8. Blacklist?
  The 100?
  Forever?
  Under the dome?
  Chasing life?

  Rohkem enda nimekirjast ei leia,mida soovitada, suurem osa krimkad või sellised Arrow ja Flash ja Grimm
  Mentalist oli üks lemmikuid.

 9. Forever on päris muhe.

  Grey’s Anatomy oli alguses hea. Aga siis tehti nii suur näitlejate vahetus ja muudkui kõik surid ära ja.. tead kui sarjal pole enam seda sama tunnet. See juhtus. Ilma suuremate spoileriteta 🙂
  NCIS oli alguse hooajad head. Aga siis toimus kah põhinäitlejate vahetus ja dünaamika muutus minu jaoks piisavalt palju.

  Brooklyn Nine-Nine on kiire käiguline ja päris naljakas.
  Saving Hope, medical drama. iZombie, erm, zombied.. 🙂

 10. Suurepärane tagasiside, aitäh 🙂 Abikaasa leidis juba enda jaoks Elementary – ma ise pole jõudnud veel lähemalt uurida, aga tundub küll, et sellest võiks saada uus ühine sari. Mentalist, tuli välja, jäi tal pooleli, nii et ehk läheb isegi see loosi. Ja viimaste soovitustega pole ma veel jõudnud tutvuda.

  NCIS esimene hooaeg on olemas, tõenäoliselt vaatame paar alguse osa ja siis otsustame, kas tahame edasi vaadata või mitte.

  Grey tundub pigem ära jäävat. Aga mul tekkis sportlikust huvist selle kohta paar täpsustavat küsimust, igaks juhuks võiks vastata siiski võimalikult üldises vormis. MILLESSE nad seal siis kõik surevad? Ma mõtlen, noored inimesed, st mitte vanadussurma. Ravimatud haigused, õnnetused? Jäävad auto alla, avastavad 4. astme vähi? No lihtsalt hakkas huvitama 😀 Ma nädalavahetusel vaatasin pikalt IMDB-st näitlejate nimekirja ja aastaid, mil nad kaasa lõid. Peaosaliste puhul võib siis ilmselt eeldada, et kui nende roll lõppeb enne selle aasta kevadet, said nad vastava hooaja lõpus surma 😀

  Kõik magavad kõigiga, lõputud suhtedraamad ja surmad iga hooaja lõpus ei kõla küll päriselt nii, nagu ma viitsiks sellele kõigele aega raisata.

 11. Mehega koos vaatamiseks: True Detective, Game of Thrones, Parks and recreation.

  Naistekas: Jane the Virgin, Mindy project.

 12. Küll mina olen õnnelik inimene – elan telekata. Tegelikult üks iidamast-aadamast digiboksitu Finlux nurgas seisab. 😛
  Siis kui mina veel sarju (või telekat või ka vastupidi) vaatasin, siis näidati igasugu põnevaid asju. Näiteks – 6 feet under, Matrix (1993.a sari, kus lõi kaasa ka Carrie-Anne Moss), Miami Vice, Wiseguy, Quantum Leap, Street Hawk, Cobra (ei, mitte “see” romuralliorgia), Hunter, Crime Story, X-files (kaugelt parem ulmekas kui need siiessaid kokku:)), Magnum P.I., L.A. Law, The Persuaders!, Moonlightning, Wings, 21 Jump Street, Przygody psa Cywila bla bla bla… Ah aitab küll! Rohkem hetkel ei meenu ka. V-b ka Dexteri esimesed poolteist hooaega…. Nii palju minust ja telekast! Päikest!

  1. Eem… Mul ka ei ole telekat, isegi mitte digiboksi, pole ka kavatsust neid muretseda. Sarjade jaoks on internet. Aga ma otsin jah pigem uuemaid sarju.

   1. See Under the dome, mida ka soovitati, on tõesti põnev. Ja suhteid on seal ka:)
    Sobiks küll koosvaatamiseks.Ja endiselt soovitan Elementary ette võtta, täitsa tore ajaviide on!

    1. Under the Dome on ammu Abikaasa sooloprojekt – nii palju, kui ma tema kõrvalt seda piilunud olen, ei jätnud erilist muljet. Ehk on asi selles, et ulme mulle absoluutselt huvi ei paku, samamoodi nagu ka ajalooline kraam (Game of Thrones, Sõrmuste isand jm seega ei huvita).

     1. Elementary esimesed kaks? või ainult esimene hooaeg olid põnevad, nüüd on iiiiiiiiiigav. St, ma vaatan kui midagi muud ei ole, aga selle kõrvalt kipub silm ja käsi vägisi midagi muud tegema.

 13. Under the Dome on päris ok. Selline kerge meelelahutus.
  Muidu jah see Gillian Andersoniga Iirimaal toimuv krimka, Broen on hea ja Forbydelsen ka (aga kas neid saaks ingliskeelsena kätte?), House of Cards on tõesti väga hea, nagu kõik räägivad.
  Samas Castle jms on hoopis teine klass, kui sulle need meeldivad..

 14. meie leidsime, et under the dome ei ok. algas paljulubavalt, et a la lost, aga esimese hooaja lõpp juba selline naljanumber, et… elementary minu jaoks veits samasse auku. eriti pärast sherlocki vaatamist, mis on tõesti geniaalne… kurat, tahaks mingit korralikku uut losti, et esimesed hooajad kikiks äässi! 🙂

  Bron Broen ja Forbydelsen mina sain mõlemad kohe ingliskeelsena kätte 🙂 härra samas natuke tõrgub sarjade vastu mis “vales keeles”. tundub, et teil on minu härraga sarnane maitse sarjades, kuna ta ka ajaloolisi ja thronesit jne ei vaata üldse. ma ise plaanin hakata house of cardsi vaatama. true detective oli päris kriipi ja mõnus, selle vaatasime küll koos ära. ja uuesti ütlen, et ma usun, et gillian andresoni oma teile meeldiks.

  1. Nojah, Madiken, kuna sa ise ei blogi enam, eks siis tuleb võõrastes kommentaariumides mehkeldada 🙂 🙂 🙂 Olge te kõik terved 🙂
   Aitäh, et true detectiveit meenutasid, nägin etv2s sellest vaid üht osa… oli väga hea! Peaks laskma mehel otsida..
   (Ja kust sa aimata oskasid, et ajaloolised sarjad ei lähe mulle kohe üldse.. ei oska seletadagi, miks)
   Dome oskas iga osa lõpus olukorra huvitavaks mängida, nii et tahtsid järgmis näha.. aga seepi palju ja pingutatud konflikte.. ulme oleks ka palju usutavam, kui sellega natuke delikaatsemalt ümber käidaks..

   Aga Tikrile ka: me vaatame kodus Mastershefe ja MKRe ka koos.

 15. Person of interest ?
  Scandal ?
  Doctor Who ?
  How to get away with murder ?

  Tegelikult ma isegi ei julge öelda, et kui palju mul neid sarju reas on. Ja üldse ei tea, miks ma neid pooleli ei jäta, kui jamaks läheb. Näiteks Revenge ja Bones mõlemad on ammu juba jahtunud minu jaoks, aga ikka piilun. Hea kerge tunne, kui nad nüüd ise läbi saavad.

 16. Vaatasin eile pea kõigi soovitatud sarjade treilereid ja mitte ükski ei erutanud. No jube pirts olen 😀 Mõni oli liiga sünge, mõni liiga jabur, mõni lihtsalt jättis külmaks… Mõtlesin juba Mentalisti proovida, aga peaosaline on mulle lihtsalt nii kohutavalt vastumeelse välimusega + mulle ei meeldi see, et läbiv peateema on seotud tema naise ja lapse mõrvaga, seega vaatasin treileri ära ja jätsin ka sinnapaika.

  Lõpuks vaatasin edasi Greyd, sest esimese hooaja algus oli üsna sümpaatne, pole ju veel jõutud läbisegi seksima hakata ega seebiks minna. Esimene hooaeg oli meeldivalt lühike, lõpetasin selle ära… Ja keegi ei saanudki surma, jama 😀 Aga ma vist vaatan seda edasi mõni aeg, kuni närvidele hakkab käima.

  1. Kõigepealt pean mainima, et nii kui hea postitus, thank you for that! Ise olen vana (tegelikult 23a) sarjahoolik ja mulle on ka 1-2 sarjast liiga vähe, kui mingi hea sari otsa saab, siis täitsa kurb kohe. Lugesin ka siinsed kommentaarid läbi ning läbi käivad paljud needki sarjad, seega mõtlesin ka paar sõna kirjutada (tegelikult pika jutu, vabandust, lihtsalt südamelähedane teema).
   Esiteks Greyd vaata kindlasti! Respekt, kui sul mees ka viitsib seda vaadata, minu eks polnud selle suurim fänn ja praegune kaaslane ka mitte, aga ma täitsa naudin selle üksi vaatamist, minu jaoks on see sari omamoodi püha vaatamine reedeti, kui uus osa tuleb 🙂 eks mõni osa kisub vahel tõesti cheesyks, aga kokkvõttes tasub ikka vaadata küll. Viimasel hooajal oli nüüd jah see suur draama (no spoilers), aga samas ka nt üks väga huvitav neuroloogiakeiss ja südantlõhestav lapseteema, ma küll ei vahetaks selle vaatamist mitte millegi vastu. Aga ma nõustun, et see on pigem naistekas just nende suhetedraamade pärast, aga samas inimlik ju. Ja priceless hetkija humoorikaid hetki on ikka ka. Pigem on ikka selline südamlik ja kohati deep sari minu jaoks, need suhtedraamad ja cheesy kohad välja jättes. Ja mõni tegelane sureb seal jah seinast-seina asjadesse, mis on enamasti õnnetused ikka. Praegu käsil olevas hooajas vahepeal Grey ise meenutab ka seal, mis asju ta seal erinevate hooaegade lõpuosades üle on elanud, selles suhtes suht uskumatu küll, et ta peale kõike seda ikka elus on. Ma vist ka binge-watch’isin Grey’d esimesed hooajad ära nii umbes..4 aastat tagasi, kuni parajasti jooksva hooajaga järlele sain ja sealt saati pole ühtegi osa vahele jätnud, nii et see võib-olla ütleb midagi.
   Grey’st sai alguse muide ka selline sari nagu Private Practice, kust võid leida äratuntavad tegelased Addisoni ja Amelia Shepherdi 🙂 Põhimõtteliselt keskendub see siis erapraksise elule ja patsientidele, kus on ikka ka väga huvitavad juhtumid. House’i vastu ei saa muidugi miski, aga see on ikka ka kindlasti üks mu lemmikuid. Ma isegi arvan, et Private Practice võiks meestele ka sobida (äkki isegi rohkem kui Grey). Seal ikka ka draamat ja neid naisteasju, aga kuidagi..Pingevabam ja mõnusam tundub neil see LA mereäärne praksis ja elu. Ja mõni osa on jällegi väga deep, väga meeldis nt Amelia võitlus oma pahedega.
   Kuna ma suur arstisarjade fänn üleüldiselt, siis julgen soovitada ka Royal Pains’i, mida ma ise praegu vaatan. See keskendub siis ühe hästi sümpaatse (ja minu meelest ka really handsome ja suurepärase iseloomuga) diagnostilise kirurgi Hanki elule, kes satub NY haiglast töötama Hamptonsisse ning koos vennaga loovad nad seal oma concierge medicine’i firma. Põhimõtteliselt saab ta siis rich and famous inimeste eraarstiks, käib erakorralisi koduvisiite tegemas ja on nö selline MacGyver arst minu meelest, ei jää üheski olukorras hätta ja kasutab kõike, mis parajasti ruumis leidub, et hädas inimesi aidata jne. Noorem, sõltuvusvaba ja vähem kibestunud versioon siis Dr House’st juskui. Ja neil on ka ikka päris huvitavaid juhtumeid seal, selline mõnus easy-watching sari tänu oma keskkonnale, st tegevus ei toimu enamasti haiglas. Minu meelest on see nt palju parem kui Hart of Dixie (ei suutnud kõiki hooaegu lõpuni vaadata, kuna minu jaoks kiskus see natuke liiga dramaatiliseks/igavaks) ja lisaks Royal Painsi on nõus minu praegune kaaslane ka vaatama ja ta lausa palub, et vaatame seda õhtuti 🙂 Vb sellepärast, et seal 2 peategelast mehed ka. Ja kas ma juba mainisin, et see Hank on seal jube handsome?
   Vanadest klassikutest ja handsome kirurgikuttidest soovitaks muidugi Nip/Tuck’ika, kui sa seda juba vaadanud pole.. See jääb ka minu kõigi aegade lemmikute listi.
   Ja teistest sarjadest, mida ka jooksvalt jälgin ja igaühele julgen soovitada:
   siin esimene kommentaator mainis ka Good Wife’i, kui Suitsi vaatasid ja mõtlesid, et ei viitsi,siis Good Wife hoiab minu meelest pinget rohkem üleval ja natuke inimlikumad kohtukaasused tunduvad seal ka olevat 🙂 Räägib siis naissoost juurageeniusest Aliciast, kes on minu meelest lihtsalt.. väga hea näitleja ja tegelaskuju. Alguses võib sari vb mitte nii ligitõmbav tunduda esimeste osade põhjal, aga ainult paremaks läheb ja seal on ikka ka väga-väga häid osasid ja kokkuvõttes üks mu lemmikuid.
   Suitsi ma ei hakka siin promoma, aga eks igavusest võid ka seda edasi vaadata, vahepeal läks seal jah veits igavamaks, kui sul 1,5 hooaega veel vaadata, aga seal on ka ikka väga häid osi. Just täna postitas Meghan Markle (Rachel) fbsse näiteks Selle bloopersi season 4 kohta, no nii hea! Minu meelest ei spoili ka nüüd väga midagi, kui sa veel neid osi vaadanud pole 🙂 Pigem äkki annab motti, et on, mida oodata.
   Ning jõudes mu viimase soovituse juurde – kindlasti Shameless. Pole küll igale maitsele, aga ma lihtalt armastan seda sarja selle ettearvamatuse, musta huumori, elutruuduse ja tegelaskujude pärast, kellele on äärmiselt lihtne kaasa elada. Kindlasti saab see sari koha minu top 3-s, kus oleks nagunii enamasti arstisarjad, aga Shameless on hoopis midagi muud. Kohati on seal ehk veidi rõvedamaid kohti ka, jah, aga mis teha, olen nõus selle ohvri tooma:) Kokkuvõttes on see (vähemalt minu jaoks) midagi väga haaravat, aga eks maitseid ole erinevaid. Ma ütleks et vaata ja sa ei kahetse! Kirjutasin sellest ka paar sõna Siin, kui huvitab 🙂
   Ja PS Elementary puhul nõustun Liisi kommentaariga, alguses oli huvitav, aga peale esimest hooaega läks minu jaoks ka igavaks. Igatahes loodan, et leiad endale midagi head vaatamiseks! 🙂

 17. Nii, veidi hiline kommentaar, aga minu sarjasoovitused nii igaks juhuks on lisaks juba mainitud House of Cardsile ja True Detective’ile veel Parenthood ja Black Sails. Parenthood on peredraama, natuke Gilmore Girlsi moodi, aga rohkem tegelasi peres ja kuigi mõned on suht tüütud, on ikka vahva.. ei ole nii seep kui Grey, mida ma ka vanast harjumusest ikka vahin. Ja elukaaslasega koos vaatame siis piraadikat Black Sailsi – vahelduva eduga täitsa põnev.

 18. Ja Parenthood meeldis mulle samuti. Aga ma vaatasin samade tegijate Brothers and sisters´it ka.
  Aga noh need pole mingid Revenge draamamaama, mõnis rahulik vaatamine.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top