Oct 242015
 

Seoses eelmises postituses näidatud madalate kummikutega tekkis mõte, et peaks soetama säärised. Tegelikult kuluks need ära kogu selle kevad-sügisese jahedama perioodi, kus rattaga tööl käin, aga pika säärega saapaid veel ei kanna. Hommikuti on ju jahe ja ma olen kogu aeg seelikuga…

Aga ma pean tunnistama, et ma ei tea sääristest mitte kui midagi :) Ma tean, et neid müüakse ja et need on vist võrdlemisi popid, aga kas ma peaks neid valides midagi silmas pidama? Ma eeldan, et need on kõik venivad, nii et suurust väga vaatama ei pea. No aga peale värvi ja välimuse veel midagi? Materjal ilmselt?

Leidsin ühed näiteks siit. Head odavad ja siinsamas Pärnus – kui tutt ära võtta, siis paistavad üsna normaalsed. Küll jah, tumesinised ja pruunid, ehkki ma eelistaksin musti, aga tumesinine vast ajaks asja ära. Kirjutasin müüjale ja küsisin materjali, ta lubas homme järele vaadata, aga arvas, et akrüül. Akrüül mulle muidugi reeglina ei meeldi. Samas VILLASEID sääriseid ilmselt väga kuskilt ei leia või kui leiab, siis hingehinnaga, mida ma kindlasti maksta ei taha. Ja arvestades seda, et ma ei kanna neid hommikust õhtuni, nagu kampsunit, mis läheks kiirelt topiliseks, vaid ainult jalgarattaga sõites, mis tähendab siis 2×10 minutit päevas… Siis vist ei ole väga vahet? Või äkki puuvillased või…?

Rahaline seis on, nagu ta on, seega ei taha palju maksta. €10 põlgan juba kalliks – ja mulle tundub, et just taolise hinnaga on näiteks Seppäläs või muudes taolistes poodides säärised silma jäänud. €5 või alla selle oleks kena.

Kui kellelgi on mingeid soovitusi, siis laske tulla!

  5 Responses to “Säärised?”

  1. Vana kampsuni varrukatest? :P

  2. Skoorisin just Läti Valka ühest lemmik kaltsukast tõeliselt armsad villased mustriga säärised 0,50 sendiga. Lisaks tegin hiljuti veidi suurema väljamineku,ostes Hunter kummikud ja nagu tellitult sain eelmine nädal samast sekkarist 2 paari originaal Hunter fliisist spets kummikusokke 1.57 sokipaar,mille eest küsitakse näiteks Las Kallab netipoes 30 €. WIN! Ühed armsad mummulised fliis kummikusokid pidin muidugi lisaks ostma. Sinna jäi neid aga veel.Seega ehk leiad kusagilt teise ringi poest?

    • Humanas pole mulle küll kunagi sääriseid silma hakanud ja muudes teise ringi poodides käin harva… Aga Humanasse tuleb homme uus kaup, äkki siis leiab midagi. Lähen vaatan üle :)

  3. Ma hoian meeles ja kui lähiajal peaksin leidma,annan märku. Kas on ka värvieelistust?

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.