Gilmore Girls – kannatamatult oodates

Võtsin lahti blogiajaloo, et meenutada, kui palju kordi ma täpselt Gilmore Girlsi vaadanud olen.

gg1

Alustasin ma selle vaatamist üldse telekast, ETV kunagi näitas. Lõpetasin muidugi juba arvutist – siis, kui see ametlikult lõppes, 2007 suvel.

2008 sügisel olen midagi vaadanud…

Abikaasaga koos vaatasime terve sarja ära 2010 alguses – jaanuaris alustasime, märtsis lõpetasime. Siis mainisin ka blogis, et olen mitu korda otsast vaatama hakanud, aga mitte teisest hooajast kaugemale jõudnud. Üks noist kordadest oli siis ilmselt eelmises lõigus mainitu, aga kui neid kordi veel väidetavalt MITU oli, millal ma küll jõudsin 😀

gg2

Veel korra vaatasin peaaegu terve sarja ära aug-sept 2014, siis ilmselt jäigi viimasest hooajast pool vaatamata. Ma kustutasin kõik vaadatud osad lihtsuse mõttes kohe ära, et ei peaks hiljem meenutama, kuhu järg jäi – ja kaks aastat hiljem vaatasin need viimased osad ka lõpuks ära 🙂

Ainult et… Nüüd on algus juba meelest läinud 😀 Küll inimene unustab ikka kiiresti 😀 Ja mõtlen, et äkki peaks veel korra algusest peale ära vaatama. Ma olen segane, ma tean 😀

Aga nüüd on ju uute osade ootuselevus – terve aasta olen oodanud ja uudisnupukesi lugenud. 25. novembril tulevad Netflixi neli 1,5 tunni pikkust filmi – iga aastaaja kohta üks. Nii palju, kui ma olen aru saanud, siis pannaksegi kõik korraga üles. Peab 26. novembriks lapsed kodust ära saatma ja GG maratoni tegema 😛 Sinna on veel aga pisut üle kuu… Kui seniks igal õhtul neli osa vaadata ja nädalavahetustel pisut rohkem, siis saabki kogu sarja umbes läbi 😀 Ma usun, et ma küll ausalt nii palju ei viitsi, aga mõtlesin, et vaatan natuke, tunde järgi.

gg3

Sest noh, mul pole praegu midagi vaadata. Kõik meie ühised lemmikud on ära lõpetatud (viimati Castle), Bonesiga saime ka lõpuks järjele ja viimane hooaeg algab alles uuel aastal, Kodutunde selle aasta osad on ainsana ootel, aga miskipärast pole selleks tuju olnud… Suits jäi kunagi pooleli, sellega põhimõtteliselt VÕIKS jätkata, kui tuju tekib.

Modelle enam ei tehta. Grey’d vaatan, aga seda tuleb vaid üks osa nädalas. Kahe sarjaga alustasin, aga jäid pooleli, sest lihtsalt ei istunud (Girlsist vaatasin ära esimese hooaja ja teise alguse, Scrubsist ainult pool esimest osa).

Ühesõnaga… Pikad pimedad sügisõhtud vajavad sisustamist.

9 thoughts on “Gilmore Girls – kannatamatult oodates”

 1. Mina ka nii ootan!

  A rääkides sarjadest, siis me hakkasime koos Blindspoti vaatama. Natuke ettenähtav, aga üldiselt täitsa põnev 🙂

 2. Kui otsid midagi mida vaadata, siis soovitan: The Big Bang Theory, 2 Broke Girls, The New Girl, (need kõik sellised 25 minutiliste episoodidega kerged komöödiad ja mõnus meelelahutus, panin ka enda maitse järgi paremusjärjestuses). Orange is the New Black (väga lahe naistevangla sari), Weeds (nüüdseks juba lõppenud sari ameerika äärelinna emast, kes otsustab olude sunnil hakata kanepit müüma). Ja muidugi minu viimase aja lemmik, Unreal (sari sellest, kuidas tehakse Reality TV-d). Ehk võiks mõni neist meeldida 🙂

  1. Ma ise olen rohkem 40-minutiliste “päris” sarjade fänn. Weeds ja Unreal on nähtud, Orange is the New Black on Abikaasa lemmik, vb peaks ise ka vaatama, seda on kiidetud küll.

   Aa, ja tuli meelde, et My Family on ka veel pooleli meil Abikaasaga 😀

 3. “America’s Next Top Model” taaselustati samuti, uus hooaeg peaks algama 12. detsembril. Ja praegu käib ka “Australia’s Next Top Modeli” 10. hooaeg.

 4. OITNB soovitan kindlasti!
  Ja teine lahe sari mis mulle meeldib on Switched at birth. 4 hooaega sellel praegu, viies hakkab jaanuaris.

 5. Tervitus!
  Ma pole suurem asi kommenteerija, aga kuna meil paistab sarjade osas suht sama maitse olevat, siis mõtlesin, et aitan hädast välja ja soovitan Parenthoodi (http://www.imdb.com/title/tt1416765/?ref_=fn_al_tt_1) 🙂 See on väga mõnusa sammuga sari mu meelest. Ja tootmine on lõpetatud, mis tähendab seda, et ei pea osade taga passima ja ootama – saab kõik kohe kenasti ära kaeda.

  Eespool mainitud Shamelessi vaatan ma ka (USA versiooni), see on täitsa lahe ja suht kreisi sari.

  Castle’it leinan ma ka 🙁

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top