Head asjad #45 – toredad koostööpartnerid

Juba üsna positiivsusprojekti alguses panin kirja terve rea põhjusi, miks ma armastan oma tööd. Lugesin kokku, seal oli neid kümme. Noh, esmaspäevane tänulikkuse harjutus oli ka tööga seotud, siis sain neid põhjuseid juba 33 – mõtlesin muidugi ka laiemalt ja panin kirja iga pisiasja, mis aga meelde tuli, kindlasti leiaks neid veelgi.

Aga praeguse sissekande inspiratsiooniks on Liivi postitus “Signe Seebid” toodetest. Ta lihtsalt kirjutas seal nime nimetamata nii äratuntavalt Kristenist, kellega ma olen tööalaselt õige palju suhelnud ja kes ongi täpselt nii soe ja armas ja tore, nagu Liivi räägib.

Ja siis ma mõtlesin, kui paljude mõnusate ja inspireerivate inimestega ma olen tänu tööle tutvunud. Ja leidsin, et nad väärivad täiesti omaette postitust – mis siis, et keegi neist siin lugemas ei käi.

Juba mainitud Signe Seepide Kristen, kes vist särab küll kogu aeg… Vähemalt jääb selline mulje, isegi läbi telefoni. Signe ise on ka tore, temaga mul on lihtsalt vähem kokkupuudet olnud 🙂

Raismikuoja Märtin, kellega ma olen möödunud aastate jooksul üksjagu toredaid vestlusi maha pidanud – kui ta meile kaupa toob ja kõigil neil kordadel, kui on olnud vaja miskit teada. Küsida toodete kohta, kurta mõnd muret… Alati saab kiirelt vastused kõigile küsimustele ja lahendused muredele.

Jaanika, kes saadab meile imekiirelt magneesiumiõli ja -helbeid (ülipopulaarsed tooted) ja jõulude ajal alati meeles peab, neid kaarte ma kogun ka seinale 🙂

Alati heatujuline Tamme talu Heli, kes meile tihti ise oma kaupa toob – jällegi ülimõnusad ja populaarsed tooted, mida väga palju ostetakse. Kes pole veel Särtsusoola proovinud, soovitan soojalt 🙂

Armas Laura Via Naturalest, kes meid ikka aeg-ajalt koolitamas käib.

Loodusvägi müügijuht Illimar, kes on üks üsna meeldejääv tegelane ja ilmselgelt õige töö peal 🙂

Ja veel palju-palju toredaid ja inspireerivaid inimesi, kõik ei tule kindlasti kohe meeldegi.

Nii hea on suhelda inimestega, kellega jagad sarnast maailmavaadet – kes on silmnähtavalt oma ala fännid ja usuvad oma toodetesse kogu südamest.

Olen väga tänulik oma töö eest ja kõigi suurepäraste inimeste eest, kellega mul on olnud võimalus tänu sellele tutvuda.

1 thought on “Head asjad #45 – toredad koostööpartnerid”

  1. Pingback: Päkapikkude aeg – Tikri Päevaraamat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top