Aga ma ju ei viitsi!
Kirjutada ei viitsi, noh, ÜLDSE ei viitsi. Üks Marko tehtud kõhupilt siis teile seniks, kuni ma jälle usinaks hakkan 😉
Kirjutada ei viitsi, noh, ÜLDSE ei viitsi. Üks Marko tehtud kõhupilt siis teile seniks, kuni ma jälle usinaks hakkan 😉
Maasikas pole veel kõhust välja saanudki, aga unetsükkel on tal juba segi keeratud. Hommiku ja lõuna paiku on ta täitsa kuss, isegi kui ma vaikselt katsun ja kuulatan. Õhtupoolikul annab ennast juba vaikselt tunda ja öösel kell kolm togib ikka veel mõnuga.
Mis temast küll niiviisi saab, ah?
Otsides Easyjeti kodulehelt (tulutult) infot selle kohta, mis ajani rasedusega lennata lastakse, leidsin sellise huvitava infokillu:
Lennujaamatransport
By easyBus: easyBus osutab ekspress-väikebussi teenust Londoni Stanstedi lennujaama ja Central London peatuse vahel vähemalt iga 15 minuti järel ning internetis broneerides maksab üks ots vaid £2.
Mis te arvate, kes on siiani iga kord bussi või rongi eest £8-12 maksnud… krr.
EDIT: Jajah, see buss läheb ka Victoria coach stationisse nagu kõik teised. Lisainfo ja broneerimine siit. Ärge teie makske edaspidi rohkem, mina küll ei maksa!
PS. Ikkagi, kas keegi teab, kaua rasedaid lennukisse lastakse ja kas see nö limiit võib olla erinev sõltuvalt lennufirmast? No krt, ei leidnud ma kuskilt miskit infot. Ja mis nad teevad, kui mul hädasti 8 kuud rasedana korra lennata vaja ja nende reeglid ei luba. Arst peab tõendi kirjutama, et laske ikka?
keeruline…
Kui kõik see, milleni ma paari viimase päevaga ja eriti tänase õhtuga jõudnud olen, on tõesti tõsi, siis võtab meie elu hoopis teise pöörde, kui me seni plaanisime.
Kuniks ma 100% kindel pole, ei saa midagi rohkemat öelda.
KUI see on tõsi, saab meie elu olema hoopis teistsugune… Hoopis parem, kui ma oleks julgenud ealeski loota.
Hoidke pöialt! Homme lähen kinnitust saama.
EDIT päev hiljem: Kõik saadud info on siiani positiivne. Seaduserägastikud on aga nii keerulised, et enne ei julge siiski midagi öelda, kui olen saanud vastuse ametlikule päringule, millele vastatakse esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 30 päeva jooksul. Kannatust, sõbrad. Teile, aga eelkõige mulle. EHK vastatakse kiiresti…
10 cm ja tikk-konts 😉 (mul pole elu sees tikk-kontsa olnud, eks)
Aga no need sobisid niii perfektselt mu kleidiga. Ja ma lähen pulma, eksju – pean hea välja nägema.
Ja üleüldse, te ju teate, kuidas mul tavaliselt kingade ostmine käib. Käin lihtsalt poodides ja vaatan, mis 41-42/8-9 suuruses üldse saada on, siis seda, kas enam-vähem meeldivad ja lõpuks proovin jalga, misjärel pooled nagunii liiga väikeseks/suureks (nt kui 9 on suur, siis 8 raudselt väike või seda lihtsalt polegi), ebamugavaks või lihtsalt koledaks osutuvad.
Kui mul on nii üksikasjalik nägemus kingadest, mida mul vaja (seekord siis mustvalge kombinatsioon, ümara ja soovitavalt veidi lahtise ninaga ning elegantse kontsaga), on nende leidmise võimalus nullilähedane. Aga täna juhtus ime – jalutasin juba lootuse kaotanuna kümnendasse Oxford Streeti kingapoodi, vaatasin, et seal müüakse vist ainult jubekõrge kontsaga tibikingi, otsustasin siiski riiulite vahel uidata, võtsin kätte suvalise kinga, mis mu nägemusega kokku sobis… Ja seda oli tõepoolest ainult üks paar ja ainult minu number ja see oli PARAS ja ma ei kukkunudki tikk-kontsadel käies pikali ja need olid pärisnahast ja… Ma otsustasin need ära osta hoolimata £45 hinnast… Ja kassas tuli välja, et need maksavad ainult £25.
Mis ma oskan öelda. Imesid juhtub!
Imedele jätkuks sain õhtul emalt meili, et nood ehted, mida ma palusin tal ühest poest vaadata, olid seal tõepoolest ikka veel olemas – sain sealt poest ca 3 aastat tagasi punase komplekti ning mäletasin, et nägin veel suhteliselt hiljuti samas poes sama sorti ehteid igas värvis, nüüd oli samasugust musta vaja… Tore, et Pärnu poodide kaubavalik nii muutumatu püsib 😉
Ühesõnaga täiskomplekt on olemas.
Rahulolu!