virin/urin

Mina arvan nii

Üldiselt jätab poliitika mind külmaks, aga pronksvärdja situatsioon on juba nii kaua päevakorral olnud, et tundsin ka vajadust midagi öelda. Kommentaariks Delfi artiklile “Punaveteranid leidsid endale uue pronksmehe“. Nimelt seda:

sureks juba ükskord maha kõik need punaveteranid ja “lihtsad inimesed, kes võitlesid venemaa eest ja kaotasid lähedasi”. pronksvärdjas üles sulatada ja kõigile umbkeelsetele tibladele sundkorras ühe otsa pilet venemaale.

normaalsed venelased, kes te arvate, et eesti on teie kodumaa, KES TE RÄÄGITE EESTI KEELT ja ei tunne vajadust pronksvärdja juurde lilli viia, palun elage eestis edasi – teie vastu pole mul absoluutselt mitte midagi.

Sick’n’tired of this. Raisake aga edasi maksumaksja raha.

Mina nii ei mängi

Kuradi kurat, ma ütlen. Ma ei saa aru, kes mõtles välja, et lääts peab silmas keset tööpäeva ilma igasuguse ilmse põhjuseta nii järjekindlalt torkima hakkama, et ma olen sunnitud ta välja võtma ja ülejäänud päeva kliente vahtima, üks silm kinni pigistatud. Täiesti kurnav on. Silmalihased on väsinud. Rääkimata sellest, et ma ei hakka parem ette kujutama, mida kliendid minust arvata võivad.

Alati kaasas olevas läätsetopsis sisalduvas vedelikus loputamise tulemus oli null, ilmselt vajab asi põhjalikumat lähenemist.

Veerand tundi veel. Kohe-kohe-kohe saab koju… Täielik tüdimus tänasest nõmedast päevast. Tahan koju, prille, makarone ja viinamarju.

Miks kokkusattumused kunagi õigesti kokku ei satu?

Järgmisel nädalavahetusel on nii Aimari sünna kui chill-grill-bang-beat TriiBu suvilas. 17. juunil on nii suvekontsert 2006 (kuhu ma tänu NPNK kaardile tasuta minna saaksin) kui ka Noorsoolikas. Juuli alguses on nii Õllesummer, kus ma pidin Katsi kehamaalingumodell olema, kui ka suvepäevad.

Aga kui oleks vaja mingeid Pärnu tegemisi lähestikku sättida, et ühe bussipiletitele kulutamisega hakkama saaks, siis ära parem loodagi.

Võeh.

Aga olgu peale 🙂

Vähemalt jääb mulle teadmine, et ma olin esimene, kes Aimarit õnnitles ja kui ma olen Otepääl, siis tõstan klaasi tema terviseks. Suvekontsert on nagunii saast ja Noorsoolikast ei loobuks ma mingi hinna eest (Nexus vs Aides, hmmmmmmm, hard choice). Õllesummer kestab viis päeva, nii et esimesed kolm saan ma seal ikkagi olla ja pealegi pole Kats üldse kindel, kas ta sinna läheb.

Nii et TEGELIKULT pole ju hullu, eks?

Ainult natuke ajab närvi.

NIN

…aitab väga hästi masenduse vastu. Kui oled teinud midagi eriti nõmedat ja tahaks endale selle eest jalaga anda, siis pärast veidikest Nine Inch Nailsi kuulamist tahad sa juba kõigile jalaga anda.

Tervendav, indeed.

Ja kui sinna otsa juhtuvad veel kaks nii kiiret tundi tööl, et pole aega silmagi pilgutada – see toob isegi naeratuse näole. Näis, kauaks see sinna jääb…

Scroll to Top