Kus on Tallinnas kõige rohkem kingi?
Juhhei, sain lõpuks ometi linnaloa, Abikaasa võttis reedeks vaba päeva. Nii et reede hommikul kolistan Poisiga tallinna ja hiljemalt laupäeva õhtul tagasi.
Plaanis on kõigepealt palju kingi osta, siis tahaks kindlasti seda suurt mahemarketit külastada ja lõpetuseks igatsugu inimestega kokku saada. Kui ööseks jääma juhtun, siis öömaja kah.
Oo, ja tegelikult tuleb meelde, et ma olen ammu tahtnud sinna suurde uuskasutuskeskusesse kiigata… Ja mõnest parema valikuga Humanast või muudest normaalsetest kaltsukatest võiks ju ka läbi käia. Soovitusi?
Mis kingadesse puutub, siis ma oma aruga mõtlen, et kaks keskust, kuhu kindlasti minna, on Rocca ja Kristiine – mõlemas peaks hästi palju kingapoode olema. Ecco poodidesse tahaks ka kindlasti piiluda, ehkki arvan, et kui talvesaabaste eest ma oleks vabalt nõus nii palju maksma, sest oluline on soojus, ilmastikukindlus ja nii edasi, siis kevad-suviste jalatsite koha pealt teen pigem mööndusi. Võiks küll olla nahast ja mugavad, aga kindlasti leiab nendele kriteeriumitele vastavaid kingi ka odavamalt kui Eccost. Tahaks küll kvaliteeti, aga talvesaapaid on vaja vaid üht paari, kingi tahaks aga mitut, kvantiteet on seega kah oluline ja raha tuleb teadagi säästlikult kulutada.
Niisiis Rocca ja Kristiine. Kuhu veel? Pidage silmas, et mul on kaasas üks käruga titt, mis tähendab, et mida vähem ma ringi liikuma pean, seda parem. Vähemalt saan ühistranspordis tasuta sõita 😛
Ega pole juhtumisi mõnda pärnakat, kes sõidaks reede hommikul Tallinna ja tahaks meid Poisiga peale võtta? Tähendab, jah, siis oleks vaja reede õhtul või laupäeval tagasi ka saada + käru peaks auto peale mahtuma ja turvahälli peaks seniks autosse jätma, kuni ise ringi asjatan… Ühesõnaga ilmselt liiga keeruline, tuleb bussiga minna, siis ei sõltu kellestki. Aga kui keegi peaks tühjema autoga sobival ajal seda marsruuti sõitma, siis oleks muidugi imeliselt peen, kui ma küüti saaks.
Kes mind näha tahab, võtku aga ka muudkui ühendust. Ma katsun seda miski hetk muidugi ise ka teha, aga mul on palju asju vaja meeles pidada ja haugi mälu, nii et teiepoolne initsiatiiv on alati hea.
Nüüd peab veel selle välja mõtlema, kuidas võimalikult arukalt süüa – päris võileibu kaasa teha ei taha, aga sama nüri oleks suure nälja pärast esimesele ettejuhtuvale rämpstoidule arutuid summasid raisata, nagu see reisil sageli olema kipub. Reisimine on üldse kallis lõbu, aga no teate, ma ei suuda ära oodata. Mõnus vaheldus… Ja loodetavasti PALJU KINGI.
Juhhei!



