Oct 262014
 

Hoiatus! Käesolev postitus on arusaadav ainult teistele pallisõltlastele, ülejäänud võivad selle rahulikult lugemata jätta.

Ligi aasta tagasi jõudsin ma edetabelis esikohale ning tõdesin veidi üle kuu aja hiljem, et kauaks ma sinna ei jää. Täpselt nii ka läks, terve selle aasta olen olnud kolmas, esimesel ja teisel kohal ikka Piia ja Mutt – kord üks, kord teine. Viimasel ajal Piia.

Eelmise aasta lõpus istusin pikalt kinni tasemel 261. Selle aasta veebruaris jõudsin 340. tasemeni, mille tegin ära alles augustis, Ühesõnaga pallides oli pool aastat seisak, millest neli kuud tegin vaid päeva taset, kaks kuud suvel oli täielik paus. Ja ega ma selle üle õnnetu polnud, uue tööga harjuda ja oma elu elada oli piisavalt põnev, ei tundnud mängimisest puudust.

Aga oi, kuidas ma olen need viimased kuud jälle pallide mängimist nautinud! Ühegi teisega mänguga ei anna seda naudingut võrrelda – olen küll igavushetkedel mõningaid proovinud, aga kõik sama kiirelt kustutanud. Candy Crush ja Farm Heroes, mida on vastupidiselt pallidele mõnus puutetundlikul ekraanil näpuga vedada, on mul nutikas poesabas ootamise ja muude potentsiaalsete arvutist eemal veedetavate igavushetkede täitmiseks alles, aga muul ajal ma neid reeglina ei näpi.

bubble witch saga topMiks ma seda kõike üldse praegu kirjutan? Eks ikka sellepärast, et olen alates eilsest õhtust jälle pallimängukunn – esiteks tahtsin uhkeldada, teiseks lihtsalt märgi maha jätta, kolmandaks pole ammu pallide statistikat teinud.

Teisel kohal on Piia, kolmandal Mutt, neljandal Minna, viiendal Nadja, kuuendal Birgit. Aasta jooksul on nad kõik mingil hetkel mänginud, aga tundub, et praegu oleme aktiivsed mängurid vaid mina ja Minna. Eks ta on kõigil nii, et muu elu nõuab tähelepanu ja mänguhood käivad peal lainetena.

Aga statistika.

Saartel on tegemata 34-10, 36-10, 39-10, 40-10, 42-10, 53 alates 3, 54 alates 7. Maailmu on seal hetkel kokku 63, nii et kui mul põhimaailm läbi on, võib jälle sinna piiluda.

Põhimaailmas olen kolmandal lehel ja üsna lõpus, tasemeks hetkel 471. Punkte on 1 168 210, tähekesi 1785.  Kümme kuud tagasi oli tase 261, punkte 744 060, tähekesi 1348. Areng :D

Järgmise statistika võiks teha aasta lõpus. Näiteks 28. detsembril. Siis on pallide mängimise kolmas aastapäev :P

  6 Responses to “Pallisõltlase statistikanurk”

 1. Ma pean mainima, et minu nime alt mängib viimasel ajal vaid Härra. Kui varem oli see minu hommikune tegevus kohvi kõrvale, aga nüüd pole minul aega, aga Härral on. Peaks vahepeal päevaleveleid proovima ning saared ette võtma, sest Härra mängib vaid põhileveleid ja muudkui kulutab mu punkte..
  Aga jaksu sulle :D

  • Mina küll Abikaasat oma FB-s mängida ei laseks. Mängigu oma kontoga :D

   • Sa kihutasid ühe päevaga minust mööda? :D

    • Ma millalgi üsna hiljuti… Reedel või laupäeval :P AGA viimased viis osa on kolmeosalised ja kui esimese sai tehtud, siis järgmine on suht nõme ja kuna ma hetkel nagunii üritan pigem arvutiaega vähendada, siis arvan, et pallimäng võib jälle soiku jääda. Korra päevas ilmselt ikka käin, et igapäevaseid auhindu koguda ja päeva taset proovida, aga pikemalt pole kannatust.

     Kui keegi peaks must pingereas ette trügima, siis ehk on jälle rohkem motivatsiooni pingutada :D Praegu olen tipus, vahe teise kohaga on 50 tähekest ja sitsin samal tasemel selle inimesega, kes enne tabelit juhtis.

 2. Minu arust oleks ainuv6imalik variant lastele panna kaela kaelused. On selline s6na eesti keeles?
  Sall ei isu liikuval lapsel hästi, nagu sa ise kogenud oled.
  Minu lastel on 6hemad kaelused selliseks ilmaks ja fliisist talveks. Salle on ka, kui neil tahtmine tuleb. 6 aastane kannab ainult kaelust.
  Mytsid on hetkel 2 kordsest puuvilla-elastaan riidest nö moe pipod. Talveks tuuker 6sele ja igasugused kootud mytsid lisaks. Mytsid ja kaelused on mul enda 6mmeldud, poea maksavad hingehinda ju.
  Kindad on siia maani olnud 6hukesed s6rmikud.
  Jalga lähevad olenevalt ilmast kas botased v6i kummukud.
  Selga 6hukese voodriga 6uepyksid ja kerge vatiinivoodriga joped. Jopede all on dressipluusid, pykste all poisil dressipyksid ja tydrukyl retuusid.

  Lapsed liiguvad ja ei tohiks kylm hakata. Kui hakkab, oskavad rääkida :)

 3. Meil on praegu kasutusel selline müts (reima, paremat pilti ei leidnud): http://lastepood.eu/69-148-home/reima-muts-ukiyoe.jpg

  Jalas sooja voodriga kummikud, lasteaias seljas selline vahepealne, mitte päris talvejope, jalas kergema vatiiniga traksikad (ka mitte päris talvised, vahepealsed, Lenne omad). Kindad on kas sõrmikud või soojemad, vastavalt ilmale. Enne neid olid kasutuses õhukese voodriga p.o.p jope ja samuti õhukese voodriga Lenne püksid (edaspidi vaatan enne ostmist hoolega pükste traksid üle – meil juba teised Lenne püksid, millel see koht, kust trakside pikkust muuta, on väga kehva kvaliteediga).

  Kodus on kasutusel üks tõeline trööpamiskombekas – Lenne vanem talvine mudel (elame maal ja muda ja pori, samuti mootoriõli jms, millega end määrida, jagub :)), selle all põhimõtteliselt ainult toariided.

  Peaaegu kõik riided olen ostnud nö teiselt ringilt (enamiku Perekooli laadalt, Buduaar on minu jaoks jube ebamugav leht), põhimõttel, et olgu kallim ja asju tükkide mõistes vähem, aga korralikud. (Aga mu tütrel ongi vähe riideid (mul endal ka :)), ma võiks peast kogu tema garderoobi, koos sokipaaride ja aluspesuga üles lugeda / kirja panna :D)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.