rasedus

Täna õhtul või kahe nädala pärast?

Limakork tuli igatahes just ära. Ja umbes nii palju aega võib veel minna, et ülejäänud asi juhtuks.

Iseenesest mulle siiski meeldiks see Bond ära näha 😉

No sisse kirjutamas käia ja Elioni tehniku vastu võtta jõuan igatahes, järgmise kolme tunni jooksul ei juhtu vast midagi drastilist.

Mu arstil on täna hommikupoolikul vastuvõtuaeg ka… Võib-olla helistan ja küsin, mis ma nüüd tegema peaks. Ma ise arvan küll, et valusid ootama. Hetkel ma võin endale kõige pisemaid valupoegi ette kujutada suurest elevusest 😛

Aga täitsa põnev hakkas, pole midagi öelda.

PS. Huvitav, kas eilne ujumas käimine võis kaasa aidata?

Näh

Olen terve õhtu asjatanud ja sättinud, aga nähtavat tulemust ei mingit – kõik on ikka sama sassis!

Mees käskis mul haiglakoti ära pakkida, et üks päev enne tähtaega ju võiks. Ma üldse ei viitsinud, aga viskasin lõpuks need asjad kilekotti, mida praegu ei kasuta. Pool listist jääb ikka sellesse aega, kui reaalne minek on, meil pole majapidamises mingeid ülearuseid hügieenitarbeid ega saunalinasidki.

Ei suuda otsustada, kas minna reedel Bondi vaatama Cinamoni või Ekraani. Tahaks Cinamoni ära näha ja seal on iseenesest “kõige esimene” seanss, mis algab 10.45, aga pilet on 50.- ja ma miskipärast ei usu, et nii vara üldse kodust välja viitsin minna. Ekraan on poole lähemal ja pilet on 30.-, esimene seanss algab kell 12. Viimane variant kõlab loogilisemalt, eks. Raha on nagunii vähe 😛

Peaks vist magama minema…

Ja veel

Bibitum jättis mulle selle pildi lingi. NII armas!

Ühtlasi avastasime just, et Mees unustas meie äsja ostetud pesukuivatusresti kaks tundi tagasi kuskile Kaubamaja toidumaailma. Läks just välja, et vaadata, kas on veel ehk alles. Loodame parimat, ei tahaks uuesti 200.- maksta. Sellest rääkimata, et masinatäis pesu ootab kuivama panemist. Oh jah.

EDIT: Juhhei, oligi alles!

Puhkepäev

Oli plaan minna ennast sisse kirjutama ja muud asjalikku teha, aga…

Magasime kaheteistkümneni, sõime hommikusöögiks Mehe eelmisel õhtul valmis meisterdatud kirjut koera ja läksime siis Pisi-Maideniga Aurasse. Terviseklubi paketi võtsime, sai pool päeva mullivannides, aroomisaunades ja basseinides möllatud.

Sekka muidugi võllanalju teemal “kui basseinis veed ära tulevad, ei saa ju arugi” ja “pärast limakorgi ära tulemist ei tohi ujumas käia, aga viimaste päevade seksisagedust arvestades pole võimatu, et seegi on märkamatult kaduma läinud”.

Igal juhul midagi drastilist ei juhtunud, Maasikas kloorimürgitust ei saanud (vähemalt togib küll praegu nagu tavaliselt) ja veetsime mõnusa päeva. Eks sisse kirjutada jõuab ju homme ka.

Homme, muide, on tähtaeg. Aga kes neist ikka kinni peab, ah? 😉

Täitsa rase

Viimastel nädalatel on mind ka lõpuks siis natuke rohkem tavalised rasedahädad tabanud ehk maakeeli ma lihtsalt väsin kohutavalt kiiresti. Muidu polekski lugu, aga täitsa hirmus, kuidas ma ei taha pikki maid käia! Selg hakkab kohe valutama ja nii ma siis longin hirmus aeglaselt. Mina, kes ma alati ülehelikiirusel kõndinud olen!

Täna käisime autoga taaskasutuskeskuses ning selg väsis juba paaris mööblipoes uidates ära. Kui ema meid pärast E-kaubamaja juures maha pani ning ise Pärnusse sõitis, oli täitsa surm sealt koju jalutada.

Sihuke idioodi tunne on, noh – kolisin suure hurraaga Tartusse, et saaks igale poole jala käia ja nüüd kooserdan ja vingun paarisajameetriste vahemaade pärast 🙂

Aga olgu, ma eeldan, et pärast sünnitust läheb asi paremaks ning ma saan oma kärme sammu ja käimistahte tagasi.

Üleüldiselt on tänane päev olnud mitte eriti viljakas – ei leidnud ühtki sobivat mööblitükki, sest meil olid suuremas osas suht spetsiifilised soovid (kindla laiusega riiul, kindla kõrgusega kummut jne) ja riiulite valik oli üldse niru. Aga ühte kohta pidi varsti juurde tulema, nad lubasid meile helistada.

Ostsin hoopis kaks kohvitassi – sutsu väiksemad, kui need, mis kodus olemas, aga siiski piisavalt laiad pealt (maksid ainult 15.- koos alustassiga) ja kolm rohelisest klaasist kaussi (igaüks 10.-). Kasutatud asjade võlu 😛 Ahjaa, jabura nagi saime ka köögirätikute riputamiseks.

Tänase päeva parim saavutus on ilmselt see, et käisime raamimiskojas ära – tellisime uue klaasi pildiraamile, mis Londonist tulnud kastis kildudeks oli läinud ning lasime ühe papüüruse ära raamida, mis mul maist saati torus seisab, sest nii ebastandardset raami poest ei leidnud. Järgmisel teisipäeval peaks kätte saama.

Aga pärast seda kõike olin ma ka omadega nii kutu, et Zeppelini jalutada enam ei jõudnud, Mees pidi üksi piima ostma minema. Siiamaani olen hirmus väsinud ja laisk, ei taha koristamise peale mitte mõeldagi. Ehkki peaks…

Oh jah. Eks me näe, kas täna õhtul saab veel miskit asjalikku tehtud või mitte. VÕIKS ju. Kõik raamatud-DVD-d näiteks kohvritesse ja kottidesse pakkida ning voodi alla peita, kuniks riiulid saame, et mingigi kord majas oleks… Siis saaks oma kaosenurgakese peaaegu et likvideeritud.

Scroll to Top